NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 58 € ir daugiau

Informacija pirkėjams

Kaip pirkti?

1. Krepšelis
Išsirinkite prekes ir įdėkite jas į krepšelį.
2. Pristatymas 
Pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą.
3. Apmokėjimas
Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą.
4. Pirkėjo duomenys
Užpildykite lentelę nurodydami tikslius pristatymo duomenis.
5. Užsakymas priimtas
Apie Jūsų užsakymo būseną informuosime el. paštu. Jeigu pasirinkote apmokėjimą banko pavedimu, užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus apmokėjimą.
 Pristatymas

Mūsų el. parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. 
Jeigu jūsų išsirinkto užsakymo suma viršija 58 Eur sumą, tuomet jums prekių pristatymas bus nemokamas, kitu atveju prekių pristatymas kainuos 2.90 Eur (į Kuršių Neriją prekės pristatomos atskiru susitarimu).
Mes jums galime pasiūlyti keturis pristatymo būdus:

1. Lietuvos paštas -  Prekės bus išsiųstos jūsų nurodytu adresu sekančią darbo dieną kai tik gausime jūsų apmokėjimą, prekes galėsite atsiimti artimiausiame pašte jau po 2 – 3 darbo dienų.
2. LP Express terminalas - Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą LPexpress terminalą per 24 val. darbo dienomis ir šeštadieniais nuo išsiuntimo datos. Apie prekių pristatymą bei siuntos kodą būsite informuoti SMS žinute. Prekes galėsite atsiimti 24 val. per parą jums patogiu laiku.
3. LP Express kurjeris -  Prekes pristatysime jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (8 - 18* val. darbo dienomis). Kurjeris išanksto susisieks su jumis ir sutarsite jums tinkantį laiką bei vietą.
4. LP Express (atsiskaitymas atsiimant prekes) - Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 1 – 2 darbo dienas, o už jas sumokėsite:
4.1. Kurjeriui - būtina turėti tikslią pinigų sumą, nes kurjeris grąžos jums neduos. Prieš atvykdamas su Jumis susisieks kurjeris, kuris suderins tikslų prekės pristatymo laiką ir vietą. 
4.2. LP Express terminale - būtina turėti banko kortelę, nes grynųjų pinigų terminalas nepriima. 
Svarbu: norint susimokėti už prekes kurjeriui grynais arba LP Express terminale banko kortele, tai jums papildomai kainuos 1.50 Eur.
 

Pristatymo būdas Kurjeris Paštu LP EXPRESS terminalas Atsiėmimas Klaipėdoje
Informacija Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (8 - 18* val. darbo dienomis). Kurjeris išanksto susisieks su Jumis ir sutarsite Jums tinkantį laiką bei vietą. Paštu Lietuvoje* (pašto siuntos Lietuvoje adresatą dažniausiai pasiekia per 2 - 3 darbo dienas nuo išsiuntimo datos).
Visos siuntos registruojamos.
Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą LPexpress terminalą visoje Lietuvoje (į terminalą siuntos pristatomos per 24 val. darbo dienomis ir šeštadieniais nuo išsiuntimo datos). Atsiimkite prekes patys (Parduotuvėje PC ARENA Taikos pr. 64 / Baltijos pr. 24 B)
Pristatymo kaina 2.90 Eur 2.90 Eur  2.90 Eur  
  Pristatymas nemokamas, jeigu užsakymo suma viršija 58 Eur Pristatymas nemokamas, jeigu užsakymo suma viršija 58 Eur Pristatymas nemokamas, jeigu užsakymo suma viršija 58 Eur  
Atsiskaitymas atsiimant prekes 1.50 Eur - 1.50 Eur  

Siuntos į Kuršių Neriją siunčiamos atskiru susitarimu.Apmokėjimas

Atsiskaitymams už el. parduotuvėje perkamas prekes anksčiau mes buvome pasirinkę Mokėjimai.lt mokėjimų sistemą. Bet dėl labai didelių įkainių buvome priversti jų atsisakyti, nes savo klientams norime pasiūlyti ne tik aukštos kokybės produktus, greitą ir malonų aptarnavimą, bet ir geriausią kainą. Todėl pasirinkome du apmokėjimo už prekes būdus: banko pavedimu ir atsiimant prekes grynaisiais (pastarąjam taikomas papildomas 1.50 euro mokestis, Klaipėdoje atsiimant ir atsiskaitant už prekes mokestis netaikomas).

MB "OSVIRA"
A/s LT90 7300 0101 3732 0948

Mokėjimo paskirtis: (reikia nurodyti užsakymo numerį)
Iškilo papildomų klausimų? Rašykite mums pardavimai@bullpower.lt arba susisiekite telefonu 8-615-53833 (nuo 10 - 20 val.)
 Pirkimo taisyklės

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau Taisyklės), yra šalims privalomas teisinis dokumentas nusakantis Pirkėjo (toliau Pirkėjas) ir Pardavėjo (toliau Pardavėjas) teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką, šalių atsakomybę bei kitus su prekių pirkimu – pardavimu Bullpower.lt elektroninėje parduotuvėje susijusius aspektus.
Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.
Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu.Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.
 

2. PREKIŲ ĮSIGIJIMAS ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE
2.1. Naudodamiesi puslapio kairėje esančiomis prekių kategorijomis arba paieškos laukelyje įvedę norimos prekės pavadinimą išsirinkite prekes; pasirinkite norimą pirkti prekių kiekį bei skonį ir spauskite mygtuką “Dėti į krepšelį”; taip galite išsirinkti vieną ar daugiau prekių;
2.2. Dešinėje pusėje viršuje esančiame prekių krepšelyje matysite kokias prekes jau išsirinkote ir mokėtiną sumą už jas. Toliau pasirinkite jums priimtiną prekių pristatymo būdą;
2.3. Norėdami įsigyti šias prekes, krepšelio apačioje teisingai užpildykite privalomus laukus skiltyje “Pirkėjo duomenys” ir įrašykite informaciją, kuri reikalinga prekių pristatymui;
2.4. Patikrinkite ar visa užsakymo informacija teisinga ir paspauskite “Užsakyti“;
2.5. Apie užsakymo būseną informuosime el.paštu. Jeigu pasirinkote apmokėjimą banko pavedimu, užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus apmokėjimą.

3. PREKIŲ KAINOS, TERMINAI IR ATSISKAITYMO BŪDAI
3.1. Prekių kainos nurodytos litais.
3.2. Bullpower.lt elektroninė parduotuvė turi teisę be perspėjimo pakeisti elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas.
3.3. Galimi šie atsiskaitymo būdai:
·         Banko pavedimu;
·         Atsiimant prekes iš kurjerio (taikomas papildomas mokests);
·         Atsiimant prekes Klaipėdoje (netaikomas papildomas mokestis).

4. PREKIŲ GRĄŽINIMAS
4.1. Norint grąžinti Bullpower.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes reikia žinoti:
·         būtinai informuoti mus el. paštu info@bullpower.lt (nurodykite užsakymo numerį, grąžinimo priežastis ir grąžintinų prekių sąrašą) per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo datos;
·      kaip rekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė ir kt.) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;
·         netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.;
·      tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių “nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas;
4.2. Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
·         Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
·         Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
·         Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama ne kokybiška prekė);
·         Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

5. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
Mes garantuojame, kad:
·         Bullpower.lt elektroninėje parduotuvėje Pirkėjo pateiktų asmeninių duomenų (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kt.) saugumą;
·         asmeninė informacija bus panaudota tik prekių pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti;
·         asmeninė informacija nebus perduota tretiesiems asmenims be Jūsų sutikimo;
·         Jūsų pateikta asmeninė informacija bus panaudota tik pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti išskyrus LR įstatymais reglamentuojamus atvejus.

6. PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS
6.1. Pirkėjas norėdamas įsigyti Bullpower.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamas prekes privalo perskaityti pirkimo taisykles ir sąlygas. Paspaudęs “Užsakyti” prekes jis patvirtina, kad su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis susipažino.

7. PIRKĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI
7.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes Bullpower.lt elektroninėje parduotuvėje bei įsipareigoja laikytis šių pirkimo – pardavimo taisyklių.
7.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Bullpower.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių (žiūrėti 4 skyrių).
7.3. Jei Pirkėjas prekių pristatymo metu be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Jis privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.
7.5. Pirkėjas, naudodamasis Bullpower.lt elektronine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.

8. PARDAVĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI
8.1. Pirkėjui sąmoningai ar nesąmoningai kenkiant ar mėginant pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ir/arba pažeidžiant savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis Bullpower.lt elektronine parduotuve.
8.2. Esant nuo Pardavėjo nepriklausomoms aplinkybėms (nenugalima gamtos jėga force majeure) ir kitoms svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės prekybos parduotuvės veiklą, apie tai išanksto nepranešęs Pirkėjui.
8.3. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
8.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu šiose taisyklėse nurodytomis sąlygomis.
8.5. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

9. ATSAKOMYBĖ
9.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už “Pirkėjo duomenų“ formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas “Pirkėjo duomenų” formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
9.2. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.
9.3. Jei Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

10. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.
Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

© bullpower.lt 2013 - 2017. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu