NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

100% Whey Gold Standart


100% Whey Gold Standart
54,90 €
61,20 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Optimum Nutrition produktų
Tikslas:Masės didinimui
Pakuotė:2273 g. (77 porcijos)
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standart - neabejotinas lyderis tarp baltyminių maisto papildų visame pasaulyje!

Vieno populiariausių JAV bei visame pasaulyje internetinių puslapių Bodybuilding.com 100% Whey Gold Standart 8 metus iš eilės nuo 2005 metų) pripažįstamas geriausiu baltyminiu produktu. Optimum nutrition mokslininkai vis tobulina Whey Gold Standart proteino sudėtį, kad šis būtų geriausias iš visų. Ir jiems tai puikiai sekasi!

Tik pačios aukščiausios kokybės baltymai! Net 4 g L-glutamino ir 5 g BCAA vienoje porcijoje, sudėtyje yra fermentų gerinančių proteino pasisavinimą, tinka tiek laikantis dietos, tiek auginant liesą raumenų masę, yra puikaus skonio ir lengvai maišosi. 100% Whey Gold Standart sudėtis tiesiog neįtikėtina. Pagrindinis baltymų šaltinis - pieno išrūgų izoliatas, kuris pasižymi aukšta biologine verte, dideliu šakotųjų amino rūgščių (BCAA), organizme nesintetinamų amino rūgščių (EAA) bei L-glutamino kiekiu.

100% Whey Gold Standart baltymų formulę sudaro:

  • Mikrofiltruotas išrūgų izoliatas
  • Joninių mainų proceso metu išgautas išrūgų izoliatas
  • Ultrafiltruotas išrūgų koncentratas
  • Hydrowhey® išrūgų peptidai


Gaminant 100% Whey Gold Standart naudojama Hydrowhey® technologija, kurios dėka baltymai hidrolizuojami (suskaidomi) smulkių darinių - peptidų. Peptidai, tai amino rūgščių dariniai, kurie retai patenka į kraujotaką bei išnešiojami po audinius, tame tarpe ir dirbančius raumenis. Norint, kad fizinį krūvį patyrę raumenys kuo greičiau atsistatytų, geriau pradėtų augti labai svarbu, kad amino rūgštys kuo greičiau patektų į raumenis. Kuo kokybiškesnės amino rūgštys (BCAA, EAA), tuo greičiau atsistato raumenys. Kuo greičiau atsistato raumenys - tuo greičiau auga.

Kaip bebūtų, išrūgų baltymų izoliatas bei Hydrowhey® technologijų dėka išgaunami peptidai yra brangūs, bet kartu geriausi baltymų šaltiniai, kuriuos tik galima panaudoti proteinų gamyboje. Optimum Nutrition kompanija didžiuojasi, kad siūlo tik tai kas geriausia ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kuri daro 100%Whey Gold Standart baltyminį kokteilį geriausiu!

Minėtų technologijų dėka kiekvienoje 100% Whey Gold Standart porcijoje yra net 24 g aukščiausios kokybės baltymų, labai mažai riebalų, laktozės ir viso kito, ko jums visiškai nereikia.
Šis aukštos kokybės baltyminis kokteilis yra puikaus skonio bei labai lengvai tirpsta, kad net užtenka išmaišyti šaukštu!


Vartojimas:. sumaišyti 1 samtelį 100 % Whey Gold Standard su 200 –  300 ml lieso pieno, vandens ar mėgstamo gėrimo. Vartoti porciją iškart po treniruotės ir porciją tarp valgių priklausomai nuo paros baltymų poreikio.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: pagaminta Europos Sąjungoje pagal„Optimum Nutrition" (975 Meridian Lake Dr. Aurora, IL 60504, JAV) užsakymą.

formatas Brėkštanti aušra kopija goldstandart whey - yenanchen.com


Pakuotėje 77 porcijos (1 porcija 29,4 g)

Vienoje porcijoje (29,4 g) yra: RMV*
Energetinė vertė 466 kJ / 111 kcal
Baltymų 24 g
Angliavandenių 1,6 g
kuriuose cukraus 1,2 g
Riebalų 1 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių 0,6 g; Trans riebalų 0 g
Maistinių skaidulų 0 g
Kalcio 141 mg 18%
Natrio 75 mg
RMV* - referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys (vanilinių ledų skonio): baltymų mišinys (išrūgų baltymų izoliatas* (kurio sudėtyje gali būti sojos lecitino), išrūgų baltymų koncentratas*, išrūgų peptidai*), kvapiosios medžiagos, saldikliai (acesulfamo kalio druska, sukralozė),  virškinimo fermentų kompleksas (amilazė, proteazė, celulazė, Beta-D-galaktosidazė, lipazė). *iš pieno. 
Sudėtyje yra alergenas: pienas ir soja (lecitinas).Maisto papildas buvo gaminamas naudojant įrenginius, kurie ankščiau maisto papildų gamybai naudojo: glitimą, kiaušinius, žemės riešutus, kitus riešutus.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu