NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

AAKG Powder


AAKG Powder
34,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Pure Nutrition USA produktų
Tikslas:Jėgai Energijai / Ištvermei Masės didinimui
Pakuotė:500 g. (100 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Pure Nutrition USA AAKG Powder– tai amino rūgšties L-arginino ir Arginino alfa-ketoglutarato junginys milteliu pavidalu. Vienoje porcijoje net 5 gr. gryno Arginino Alfa-ketoglutarato. 

Argininas – tai viena iš dalinai pakeičiamų amino rūgščiu, plačiausiai naudojamas kardiologijoje, bei, dabar taip sparčiai pasaulyje populiarėjančiose atjauninimo programose.

Argininas reguliuoja nuostabaus junginio – azoto oksido (NO) lygį organizme. Kuris atsakingas už kraujo apytaka organizme, imunitetą, komunikaciją tarp nervinių ląstelių, kepenų funkciją. Žinoma, arginino vaidmuo organizme neapsiriboja vien NO gamyba. Kaip ir kitos baltymų dalys, argininas dalyvauja formuojant raumenis ir kitus neriebalinius organizmo audinius. Be to argininas stimuliuoja mūsų jaunystės faktorių – natūralų augimo hormono ir insulininio augimo faktoriaus (IGF 1) gaminimąsi organizme.


Pakuotėje 50 porcijų (1 porcija - 5 g)

Vienoje porcijoje (5 g) yra:
Arginino alfa-ketoglutaratas 5000 mg

Sudedamosios dalys: Arginino alfa-ketoglutaratas. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, sojakiaušiniai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Vartojimas: 1 porciją (5 g) sumaišyti su sultimis, šaltu vandeniu ar prieštreniruotiniu gėrimu ir vartoti 2 kartus per dieną į tuščią skrandį, geriausia ryte ir 30-45 min. prieš treniruotę. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: Pure Nutrition USA, JAV.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu