NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

BCAA 5000


BCAA 5000
32,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Pure Nutrition USA produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei Masės didinimui
Pakuotė:300 tab. (75 porcijos)
Kiekis:

Aprašymas

Pure Nutrition USA BCAA 5000 – tai išsišakojusios grandinės aminorūgštys L-Leucinas, L-isoleucinas ir L-Valinas tabletėmis. Ši kombinacija itin reikšminga raumenyno apsaugos ir atsistatymo fazėje. Būtent BCAA amino rūgščių organizmas negali pasigaminti pats, o be to fizinio krūvio metu būtent šias aminorūgštis raumenys sąvinasi pirmiausiai. Vartojimas: po 4 tabletes vartoti prieš ir po treniruotės, o ne treniruočių dienomis ryte ir tarp valgių. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Grynasis kiekis: 381 g (1 tabletė po 1270 mg)
Gamintojas: Pure Nutrition USA, JAV.


Pakuotėje 75 porcijos (1 porcija - 4 tabletės)

4 tabletėse yra:
L-leucinas 2500 mg
L-izoleucinas 1250 mg
L-valinas 1250 mg

Sudedamosios dalys: BCAA amino rūgščių kompleksas (L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas), lipnumą reguliuojanti medžiaga - mikrokristalinė celiuliozė, trikalcio fosfatas, stabilizatorius skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas. Sudėtyje yra alergenas: glitimasPagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, sojakiaušiniai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu