NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

BCAA Caps


BCAA Caps
17,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Maxler produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:180 kap. (30 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

2:1:1 santykiu šakotosios grandinės amino rūgštys kapsulėse

Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis ir papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).


Vartojimas: 1 porciją (6 kapsulės) per dieną.

Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Maisto papildas.
Grynasis kiekis: 162,8 g.

Gamintojas: GTI Gmbh, Vokietija.


6 kapsulėse yra:
L-leucinas 2250 mg
L-izoleucinas 1125 mg
L-valinas 1125 mg

Sudedamosios dalys: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, kapsulė (želatinas), rudųjų ryžių ekstraktas (sėjamasis ryžis (Oryza sativa)), lipnumą reguliuojanti medžiaga (riebalų rūgščių magnio druskos).

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu