NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

BCAA Xtra Fruit Splash


BCAA Xtra Fruit Splash
13,50 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Activlab produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:800 g. (80 porcijų)
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

BCAA XTRA Fruit Splash- šakotosios grandinės amino rūgščių produktas milteliais, su saldikliu (-iais)

Stiprios sudėties formulė iš trijų nepakeičiamų amino rūgščių. Ši grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis, tad papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 sąntykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).

  • Tai 5 g BCAA amino rūgščių per porciją
  • Tai 3,5 g L-glutamino porcijoje
  • Be riebalų ir cukraus!
  • Be aspartamo!
 

Vartojimas: rekomenduojama vieną porciją 10 g (1 dozavimo samtelis) sumaišyti su 250 ml vandens. Treniruočių dienomis vartoti 1 porciją 30 min. prieš treniruotę, ir 10 min. po treniruotės, ne treniruočių dienomis vartoti 1 porciją 30 min. prieš valgį. Rekomenduojama paros norma: 2 porcijos (20 g). Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu sveika ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.
Gamintojas: REGIS Ltd., Lenkija.


100 g / 10 g (1 porcija) produkto yra:
L-Leucino 25 g / 2,5 g
L-Izoleucino 12,5 g / 1,25 g
L-Valino 12,5 g / 1,25 g
L-Glutamino 35 g / 3,5 g

Sudedamosios dalys: L-glutaminas, L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos (citrinų rūgštis ir natrio citratas), dažiklis (amoniakinė karamelė [kola su citrina skoniui]), kvapiosios medžiagos, saldikliai (acesulfamo kalio druska, sukralozė), dažikliai: E104* (anansų su mango, persikų su apelsinu, citrinų su laimu, apelsinų su greipfrutu skoniuose), E124* (arbūzų su melionu, apelsino su greipfrutu, braškių su melionu skoniuose). *E104, E124 - gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. Alergenai: sudėtyje gali būtų šių produktų liekanų (gliuteno, sojos pupelių, pieno).

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu