NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Cooking Spray Coconut Oil


Cooking Spray Coconut Oil
8,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Pure Nutrition USA produktų
Tikslas:Sveikatai
Pakuotė:300 ml. (1000 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Pure Nutrition USA Coconut Oil Spray - tai šalto spaudimo kokosų aliejus. Tai reiškia, kad šio proceso metu išsaugomos visos natūralios kokoso savybės, įskaitant didelis  lauro rūgšties ir kitų vidutinės grandies sočiųjų riebalų rūgščių kiekis.
 
  • 100% natūralus
  • BE konservantų
  • BE GMO
  • Tinka Vegetarams ir Veganams
  • Galima naudoti virimui, kepimui ir kasdieniniai odos priežiūrai
     
Švelnus ir saldus aromatas, vientisos struktūros iš kart ištirpsta. Natūralus kokosų aliejus yra turtingas sočiaisiais riebalais, todėl puikiai tinka įvairiems tikslams. Puikus kepti mėsą, bulves ar daržoves, bet iš tikro aukštos kokybės aliejaus galimybės yra - neribotos! Natūralus kokosų aliejus gali būti naudojamas kaip natūralus plaukų ar odos drėkiklis ir kondicionierius, yra labai gera alternatyva chemiškai suformuluotoms drėkinančioms priemonėms. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip natūralus makiažo valiklis arba skutimosi balzamas.
 
 
RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2020. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu