NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

CREATINE 100% Monohydrate (maišelis)


CREATINE 100% Monohydrate (maišelis)
18,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Maxler produktų
Tikslas:Jėgai Masės didinimui
Pakuotė:1000 g. (200 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Maxler Creatine Monohydrate - sudėtyje tik grynas 100% mikronizuotas kreatino monohidratas kuris lyginant su paprastu kreatino monohidratu geriau tirpsta bei yra geriau absorbuojamas organizmo. Šio tipo papildas plačiausiai naudojamas sportininkų tarpe kaip bazinis papildas kuris didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus.Pakuotėje 100 porcijų (1 porcija - 5 g)

Vienoje porcijoje (5 g) yra: 
Energetinė vertė <0.1 kJ / <0.1 kcal
Riebalų <0,1 g
Angliavandenių <0.1 g
Baltymų <0,1 g
Kreatino monohidrato 5 g

Sudedamosios dalys: 100% kreatino monohidratas.

Vartojimas: 1 pociją (5 g) sumaišyti su 200 ml vandens ar sultimis. Pirmas 5 dienas vartoti 4 porcijas per dieną, t.y. 4 kartus po 5 g (viso 20 g), geriausia ryte į tuščią skrandį, prieš pietus, prieš ir po treniruotės, po 5 dienų vartoti po 1 porciją (5 g) per dieną, geriausia prieš treniruotę. vartoti 2 kartus per dieną, geriausia 1 porciją ryte į tuščią skrandį ir 1 porciją prieš treniruotę. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: GTI Gmbh, Vokietija.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu