NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

L-arginine 3


L-arginine 3
12,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Activlab produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:128 kap. (64 porcijos)
Kiekis:

Aprašymas

ActivLab Arginine 3 – tai nauja raumenų „užpumpavimo“ formulė, kurią sudaro net 3 stiprūs komponentai: AAKG (arginino alfa-ketoglutaratas), arginino pirogliutamatas ir L-argininas. Šios trys medžiagos skatina azoto oksido išsiskyrimą.

Azoto oksidas atpalaiduoja kraujagysles, jos praplatėja, leisdamos didesniam kraujo kiekiui patekti į raumenis. Kartu su didesniu kraujo kiekiu į raumenis patenka daugiau maistingų medžiagų, raumenys ilgiau nepavargsta, greičiau atsistato po treniruotės ir greičiau auga. Be to, Arginine 3 sudėtyje esantis AAKG (arginino alfa-ketoglutoratas) padeda augimo hormono išsiskyrimui, kas turi įtakos raumenų masės didėjimui.

Šis specialios paskirties papildas, yra vartojamas prieš treniruotę tam, kad padarytų ją efektyvesne, maksimaliai „užpumpuotų“ raumenis, padidintų jėgą ir raumenų masę.  


Pakuotėje 64 porcijos (1 porcija - 2 kapsulės)

Vienoje porcijoje (1 kapsulė) yra: 
Energetinė vertė 17 kJ / 4 kcal
Baltymų 1 g
Angliavandenių 0 g
Riebalų 0 g
L-Arginino 500 mg
Arginino alfa-ketoglutorato 200 mg
Arginino pirogliutamato 200 mg

Sudedamosios dalys: L-argininas, arginino alfa-ketoglutaratas, arginino pirogliutamas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kapsulė (želatina, dažikliai: E171). Sudėtyje gali būtų randama sojos, kviečių ir riešutų liekanų.

Vartojimas: treniruočių dienomis 2 kap. prieš treniruotę ir 2 kap. po treniruotės. Ne treniruočių dienomis 1 kap. prieš pusryčius ir 1 kap. prieš miegą.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Maisto papildas.
Grynasis kiekis: 142,08 g (1 kapsulė po 1110 mg)
Gamintojas: REGIS Ltd., Lenkija.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu