NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Mutant Core MCT Oil


Mutant Core MCT Oil
22,50 €
24,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Mutant produktų
Tikslas:Sveikatai
Pakuotė:946 ml. (63 porcijos
Kiekis:

Aprašymas

Mutant MCT OIL (vidutinės grandinės trigliceridų aliejus) neturi transriebalų ir yra specialiai išgaunamas iš kokosų aliejaus, kad suteiktų 6x daugiau MCT nei paprastas kokosų aliejus (paprastas kokosų aliejus yra tik 15% tikrųjų MCT [C8 ir C10 vidutinės grandinės riebiųjų rūgščių]). Aukštos kvalifikacijos sportininkams reikia daugiau degalų, kuriuos teikia MCT. Arba, jei jūsų dieta reikalauja energijos, nepridedant angliavandenių, MCT tiekia energija be angliavandenių ir taip padeda išsaugoti raumeninį audinį. Mutant MCT OIL yra išskirtinio ekstrahavimo ir išskyrimo proceso rezultatas, užtikrinantis maksimalų MCT stiprumą, kuris, pasak daugelio kultūristų, yra naudingas, ypač del lengvesnio virškinimo.



Maistingumo deklaracija: (15 ml - 1 porcija)
Energinė vertė 120 kcal
Riebalai 14 g
iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 14 g
Angliavandeniai 0 g
iš kurių cukrų 0 g
Baltymai 0 g
Natrio 0 mg
 
Sudedamosios dalys: 100% frakcionuotas kokosų aliejus (vidutinės grandinės trigliceridai).

Vartojimas: 1 valgomasis šaukštas (15 ml) su maistu - gali būti vartojamas iki 3 kartų per dieną. Pirmas kartas: pradėkite nuo 1 arbatinio šaukštelio (5 ml) su maistu, kad įvertintumėte pradinį toleravimą. Galima naudoti kepant, dėti į kokteilius, pilstyti ant salotų ar jau paruoštų patiekalų.

Gaminojas: Fit Foods, LTD, Kanada.
 

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu