NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot


Olimp AAKG 7500 Extreme Shot
2 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Olimp produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:25 ml. (2 porcijos)
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - tai dalinai pakeičiama aminorūgštis. Tai reiškia, kad argininą organizmas gali pasigaminti tik labai ypatingomis sąlygomis. Sporto pasaulyje argininas žinomas kaip azoto oksido skatintojas. Tai reiškia, kad argininas išplėsdamas kraujagyslių tūri palaiko geresnę kraujo ir deguonies tėkmę tarp raumeninių audinių. Todėl vartojant argininą treniruotėse jaučiamas "pompos" efektas - treniruojami raumenys pasidaro pilnesni ir labiau užsipumpavę nei bet kada.

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 1 ampulėje esantis 7,5 g L-Argininas sujungtas su alpha-ketoglutaratu, kuris lemia geresnį pasisavinimą.


Pakuotėje 1 porcija (1 porcija - 25 ml)

1 ampulėje yra:
L-arginino alfa ketoglutaratas (AAKG) 7500 mg

Sudedamosios dalys (greipfruktų skonio): vanduo, 30% L-arginino alfa ketoglutarato (AAKG), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldiklis sukralozė ir acesulfamo kalio druska, konservantai E202, E211, kvapiosios medžiagos, dažikliai: karotenų mišinys, karminas.

Vartojimas: 1 porciją (12,5 ml - pusė ampulės) per dieną, prieš treniruotę. Atidarius suvartoti per 24 val. Suplakti prieš vartojant.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: Olimp Laboratories, Lenkija.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu