NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Pure Creatine


Pure Creatine
17,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Pure Nutrition USA produktų
Tikslas:Jėgai Masės didinimui
Pakuotė:500 g. (100 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Pure Nutrition USA Pure Creatine – sudėtyje tik grynas 100% mikronizuotas kreatino monohidratas kuris lyginant su paprastu kreatino monohidratu geriau tirpsta bei yra geriau absorbuojamas organizmo. Šio tipo papildas plačiausiai naudojamas sportininkų tarpe kaip bazinis papildas kuris didina fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus.


Vartojimas: pirmas 5 dienas (užkrovimo fazė), 1 porciją (5 g) sumaišyti su 200 ml šalto vandens ar kitu mėgstamu gėrimu, ir vartoti 4 kartus per dieną. Po 5 dienų (palaikymo fazė), 1 porciją (5 g) vartoti 1-2 kartus per dieną, geriausia ryte ir po treniruotės.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: Pure Nutrition USA, JAV.


Pakuotėje 100 porcijų (1 porcija - 5 g)

Vienoje porcijoje (5 g) yra:
Kreatino monohidratas 5000 mg

Sudedamosios dalys: mikronizuotas kreatino monohidratas. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, sojakiaušiniai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu