NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Pure Glutamine


Pure Glutamine
25,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Pure Nutrition USA produktų
Tikslas:Sveikatai Energijai / Ištvermei Masės didinimui
Pakuotė:500 g. (100 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Pure Nutrition USA Pure Glutamine – tai 100% mikronizuotas L-glutaminas. Mikronizuotas L-glutaminas geriau absorbuojamas organizmo. Išskirtinumą šiam produktui suteikia garsus pasaulyje prekinis ženklas Kyowa Hakko, tai kompanija gamyboje naudojanti tik šiuolaikines aukščiausias technologijas.


Pakuotėje 100 porcijų (1 porcija - 5 g)

Vienoje porcijoje (5 g) yra:
L-glutaminas 5000 mg

Sudedamosios dalys: L-glutaminas. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, sojakiaušiniai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.
Kyowa Quality™ prekinis ženklas registruotas Kyowa Hakko Bio Co., Ltd.

Vartojimas: 1 porciją (5 g) sumaišyti su 200 ml šalto vandens ar kitu mėgstamu gėrimu. Vartoti 1-3 kartus per dieną, geriausia prieš ir po treniruotės, ir prieš einant miegoti. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: Pure Nutrition USA, JAV.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2020. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu