NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

StarLabs G2T Go2Train PRO


StarLabs G2T Go2Train PRO
29,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo StarLabs produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:280 g. (20 porcijų)
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

G2T GO2TRAIN PRO tai koncentruotas prieštreniruotinis produktas milteliais kurį sudaro amino rūgštys, kreatinas, kofeinas, vitaminai, mineralai ir kitos medžiagos, su saldikliu (-iais)

„StarLabs Nutrition™“ visada stengiasi būti sportinės mitybos priešakyje su pažangiausiais produktais, siūlydami novatoriškiausias ir efektyviausias receptūras.
 
„G2T PRO LIMITED“ yra nauja ir patobulinta gersiausių mūsų treniruočių versija, kuri metų bėgyje buvo pagrindinė atrama geriausiems ir pažangiausiems sportininkams, siekiantiems geriausių fizinių rezultatų.
 
Naudodamiesi šia nauja „G2T PRO LIMITED“ versija jūs išvengsite nuovargio atsiradimo prieš sunkiausius pratimus, palaikydami nepaprastą atsistatymo greitį tarp serijų ir galėdami pratimą tęsti ilgiau.
 
Vos viena dozė ir jūs pastebėsite nepaprastai didžiulį raumenų "pompos" efektą, tuo pasiekdami didžiausią raumenų užkrovą kartu su stimuliuojančiu poveikiu, kuris sukelia nepakartojamą poveikį.
  • 1000 mg betaino hidrochlorido
  • 2500 mg kreatino monohidrato
  • 3000 mg Carnosyn® Beta-alaninas
  • Pagerina fizinį darbą ir atitolina nuovargį
  • Padidėja kraujagyslių išsiplėtimas ir raumenų užkrova
  • Sumažina pieno rūgšties kaupimąsi
  • Nepakartojamas dėmesys ir koncentracija, bei energija
  • Elektrolitų kompleksas OSMOVOL + kad išliktum hidratuotas
Azoto oksido ir ištvermės formulė
„Carnosyn®“ yra numeris 1, pasaulyje parduodantis beta-alaniną. Karnozinas yra galingas azoto oksido sintezių sintezės pirmtakas ir yra ypač efektyvus, neutralizuojantis vandenilio jonus ir mažinantis pieno rūgšties kaupimąsi, atsirandantį atliekant sunkius pratimus, taip padedantis palaikyti raumenų ph. Klinikiniai tyrimai rodo, kad beta-alanino papildai gali padidinti raumenų karnozino kiekį ir atitolinti raumenų nuovargį.
 
Betaino hidrochloridas yra junginys, gautas iš cholino, kuris pagerina kreatino sintezę ir ląstelių hidrinę pusiausvyrą. Tai palaiko teisingą mūsų ląstelių hidrataciją, kad padidėtų našumas, atsistatymas ir maistinių medžiagų įsisavinimas. Be to, jis padidina azoto oksido gamybą, taip pagerindamas kūno ir skirtingų organų deguonies tiekimą, tiek pagerindamas mūsų sportinę galią.
Papildymas HCL betaino dėka sumažina per didelį homocisteino kiekį, kuris gali sukelti širdies ir kraujagyslių ligas, ir pagerina virškinimą, nes jis yra hidrolizuotas.
 
L-arginino alfa-ketoglutaratas (AKG) yra azoto oksido (NO) pirmtakas. NO yra vazodilatatorius, tai reiškia, kad į raumenis pumpuojamas daugiau kraujo, todėl geriau tiekiamos maistinės medžiagos, teisingas deguonies srautas ir gerai pašalinamos atliekos. Dėl padidėjusios kraujotakos paspartėja baltymų sintezė ir raumenų masės augimas. Argininas taip pat dalyvauja kreatino gamyboje. Argininą sujungus su AKG, pagerėja absorbcija, dėl kurios padidėja azoto oksido kiekis organizme.
 
Taurinas yra viena iš nedaugelio antioksidantų aminorūgščių, padedančių neutralizuoti laisvųjų radikalų daromą žalą.
Priešingai nei labiausiai paplitusi mintis, taurinas nėra stimuliatorius, tačiau jis pagerina neurostimuliaciją ir padidina gebėjimą reaguoti į nervinius impulsus, taip suteikdamas daugiau galimybių mūsų fiziniam darbui. Tuo pačiu pagerina neuromediatorių gamybą, gerinant psichinį dėmesį.
 
Gliukuronolaktonas yra pagrindinė energetinių gėrimų sudedamoji dalis ir populiarus stiprumą stiprinančių papildų komponentas. Tai padeda padidinti energiją (kovoja su nuovargiu ir suteikia gerą savijautą) bei detoksikuoja kūną nuo nešvarumų. Įrodyta, kad jis apsaugo glikogeno kaupimąsi ir aerobinis darbas pagerėja.
 
ATP sprogimo faktorius
Kreatino monohidratas yra vienas iš labiausiai tirtų elementų ir apie jo poveikį sportinės mitybos srityje yra daugybė mokslinių įrodymų. Jis prilyginamas kreatino fosfatui, kuris yra ATP pirmtakas.
 
ATP yra sprogstamosios energijos molekulė, pagaminta mitochondrijose, leidžianti padidinti mūsų našumą ir energiją treniruočių metu.
 
„Starlabs“ kompanija dirba su 200 tinklelio smulkumo kreatinu (0,075 mm), turėdami labai mažą molekulę, kad padidintų jos įsisavinimą. Šiandienos rinkoje normalu naudoti 80 tinklelio dydžio tarpus, o jų asimiliacija yra prastesnė, taigi ir mažesnis poveikis ląstelių lygiu.
 
Inozinas yra nukleozidas, vaidinantis svarbų vaidmenį adenozino kelyje. Adenozinas yra ATP pirmtakas, teikiantis daug energijos geresniems sportiniams rezultatams.
Inozinas skatina deguonies pernešimą, pagerina ląstelių deguonies tiekimą, tuo pačiu sustiprindamas imunologinę sistemą.
 
Protinio susikaupimo, stimuliacijos ir įsisavinimo matrica
N-Acetil L-tirozinas (NALT) yra acetilintas tirozino aminorūgšties darinys - viena iš 20 neesminių aminorūgščių, kurias ląstelės naudoja baltymams sintetinti. Dėl acetilinimo sakoma, kad NALT yra absorbuojamas greičiau ir turi geresnį biologinį prieinamumą nei L-tirozinas, o tai reiškia, kad jis gali būti efektyvesnis. L-tirozinas dažnai naudojamas psichiniam budrumui didinti, savijautai gerinti ir fiziniam bei psichiniam nuovargiui mažinti, ypač sporto metu.
 
Cholino bitartratas yra smegenų papildas, nes jis yra acetilcholino pirmtakas, padedantis kontroliuoti ir palaikyti atminties, pažintinių procesų ir raumenų valdymo funkcijas. Kūnas gali gaminti cholino bitartratą, bet jo nepakanka, kad patenkintų kūno poreikį šiai galingai medžiagai.
 
Bevandenis kofeinas skiriasi nuo įprasto kofeino savo vandens kiekiu. Bevandenis kofeinas taip pat yra galingesnis, todėl organizmas jį absorbuoja greičiau ir efektyviau. Kofeinas yra puiki medžiaga stimuliuoti jūsų centrinę nervų sistemą, taip pat kraujotakos ir raumenų sistemas. Jos gebėjimas sustiprinti budrumą buvo plačiai įrodytas atliekant daugybę tyrimų, o stimuliatoriaus vaidmenį lemia jo, kaip adenozino antagonisto, vaidmuo. Jo stimuliuojančios ir diuretikų savybės skatina sveiką svorio metimą.
 
Rhodiola Rosea yra vaistažolė, padedanti stiprinti nervų sistemą, kartu gerinanti natūralų imunitetą.
Šis augalas teikia daug naudos bendrai sveikatai, pavyzdžiui, pažintinių funkcijų gerinimas, sportinių galimybių didinimas, seksualinių funkcijų gerinimas ir energijos lygio pakėlimas. Galėtume laikyti jį atgaivinančiu viso organizmo junginiu.
 
Cognizin® yra patentuota citicolino, cholino ir uridino mišinio forma, kuri pagerina šio junginio sintezę. Citicolinas veikia kognityviniu lygiu, pagerindamas smegenų kraujotaką, sustiprindamas neurotransmiterių aktyvumą ir taip suteikdamas susikaupimą bei dėmesį.
 
Zynamite® yra natūrali medžiaga, apdovanotas daugybe apdovanojimų visame pasaulyje. Jis gaunamas iš mango lapų ir yra pagrįstas daugybe klinikinių tyrimų. Šis junginys turi panašų poveikį kaip kofeinas, padeda protiniam aktyvumui, sutelkti dėmesį ir padidina energiją. Zynamite® nesukelia nerimo ar adaptacijos, todėl stimuliuojantis poveikis visada bus toks pats, nedidinant dozės.
 
Astragin® yra patentuotas labai išgrynintų saponinų junginys, išgautas iš Plėvėtoji Kulkšnė (Astragalus Membanaceus) ir Pietinis Ženšenis (panax notoginseng), ir skirtas pagerinti įvairių maistinių medžiagų, tokių kaip amino rūgštys, mineralai ar vitaminai, įsisavinimą ir poveikį. „Astragin®“ padės visoms „G2T“ medžiagoms „GO2TRAIN XT“ turėti geresnį biologinį prieinamumą ir todėl daug stipresnį poveikį nei tuo atveju, jei jie būtų vartojami atskirai.
 
„Osmovol + Hydration Complex®“
„Osmovol®“ hidratacijos kompleksas yra mineralų ir vitaminų kompleksas, pagerinantis maistinių medžiagų įsisavinimą, nervų reakcijas ir raumenų funkcijas, užkertantis kelią raumenų mėšlungiui ir skausmui. Tai ne tik padeda papildyti prarastas druskas fizinio krūvio metu, bet ir neutralizuoja metabolinę acidozę, kuri gali sukelti hiperventiliaciją, raumenų nuovargį ir hipotenziją.
Jo sukurta vitaminų ir mineralų formulė turi kalio, magnio, kalcio, natrio, chloro, vitamino B12, vitamino D3 ir vitamino B6.Vartojimas: 1 porciją (14 g) sumaišyti su 120-180 ml šalto vandens ir vartoti 30 minučių prieš treniruotę. Rekomenduojama paros  norma 14 g.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (298 mg / 14 g (1 porcijoje))

Gamintojas: Starlabs Nutrition House, SL., Ispanija. Pagaminta EU.


Maistingumas 14 g produkto yra: %RMV*
G2T™ Azoto oksido ir ištvermės formulė
Carnosyn® 3000 mg
Betaino HCL 1000 mg
L-arginino AKG 500 mg**
Taurinas 1500 mg
L-Norvalinas 300 mg
G2T™ Sprogstamosios jėgos faktorius 2800 mg:
Kreatino monohidratas 2500 mg
Inosinas 300 mg
G2T™ Protinio susikaupimo, stimuliacijos ir įsisavinimo matrica 2473 mg:
N-acetil L-tirozinas 700 mg
Cholino bitartratas 500 mg
D-Gliukonorolaktonas 500 mg
Bevandenis kofeinas 298 mg
Rausvoji rodiolė (šaknies ekstraktas) 200 mg
Cognizin® 125 mg
Zynamite® 100 mg
Astragin® 50 mg
Osmovol+ hidratacijos kompleksas® 155,95 mg:
Kalis 78,67 mg (3,9%)
Magnis 36.18 mg (9.6%)
Kalcis 20.02 mg (2.5%)
Natris 19.67 mg **
Vitaminas B6 1.4 mg (100%)
Vitaminas D 1.5 µg (30%)
Vitaminas B12 0.5 µg (20%)
%RMV* - referencinė maistinė vertė. ** - nenustatyta.

Sudedamosios dalys (citrinų skonio): Carnosyn® Beta-alaninas,kreatino monohidratas, taurinas, betaino hidrochloridas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), N-acetil-L-tirozinas, L-arginino AKG, D-gliukonorolaktonas, cholino bitartratas, inosinas, L-norvalinas, kvapioji medžiaga, skonio stipriklis (glicinas ir jo natrio druska), bevandenis kofeinas, rausvosios rodiolės šaknies ekstraktas, kalio chloridas, Cognizin®, Zynamite®, kalio bikarbonatas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos (dikalio fosfatas ir trikalcio fosfatas), lipnumą reguliuojančios medžiagos (silicio dioksidas, kalcio silikatas), magnio oksidas, Astragin®, kalcio karbonatas, natrio chloridas, saldikliai (acesulfamo kalio druska ir sukralozė), vitaminai (piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), cholekalciferolis (vitaminas D), metilkobalaminas), dažiklis (dygminų ekstraktas).  
Produktas pagamintas pagal geros gamybos praktiką ir atitinka jų reikalavimus (GMP sertifikatas).

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2022. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu