NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

StarLabs GFA Growth Factor Aminoacids


StarLabs GFA Growth Factor Aminoacids
39,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo StarLabs produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei Masės didinimui
Pakuotė:340 g. (30 porcijų)
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

Amino rūgščių kompleksas GFA GROWTH FACTOR milteliais sudarytas iš amino rūgščių, taurino, vitaminų ir mineralų su saldikliu (-iais)

Starlabs® GFA Growth Factor™ yra esmnių amino rūgščių komplesas, kurį rekomenduoja Nacionalinė Amerikos mokslų akademija, siekiant padidinti baltymų sintezę suaugusiems žmonėms nuo 19 metų, ir tai yra 9 EAA laisvos formos amino rūgštys (maksimaliai absorbcijai). Amino rūgštys yra organiniai junginiai susieti peptidais. Jie veikia kaip baltymų statybiniai elementai, jie yra svarbūs daugeliui ląstelių funkcijų ir dalyvauja audinių regeneravime bei fermentų ir neuromediatorių gamyboje. Iš 21 baltymų amino rūgščių (standartinio genetinio kodo 20 ir papildomo 1, kurį galima įtraukti specialiais vertimo mechanizmais), 9 yra esminės aminorūgštys (EAA), tai reiškia, kad jos nesintetinamos žmogaus organizme, bet turi būti aprūpintos su maistu (arba maisto papildais).

Starlabs® GFA Growth Factor™ vienos porcijos sudėtyje 1g. taurino ir 1g. AKG arginino, kurio funkcija -  maksimalus aminorūgščių transportavimas į ląsteles. Ši formulė taip pat praturtinta vitaminais B6, B12, bei mineralais cinku ir magniu, dėl efektyvesnio esminių aminorūgščių virškinimo ir absorbcijos.

PepForm® BCAA 2: 1: 1 peptidai yra pagaminti naudojant patentuotą procesą, kuris susieja laisvąsias šakotų grandžių amino rūgštis (BCAA) su BCAA peptidais, izoliuotais iš šviežių saldžių pieno išrūgų naudojant pažangias frakcionavimo ir atskyrimo technologijas.


Maistingumas 16,5 g – 1 porcijoje yra: %RMV*
GFA GROWTH FACTOR kompleksas 10000 mg**:
L-leucinas 1962 mg
L-lizinas (iš L-lizino monohidrochlorido) 1776 mg
L-fenilalaninas 1542 mg
L-valinas 1122 mg
L-treoninas 936 mg
L-izoleucinas 888 mg
L-metioninas 886 mg
L-histidinas (iš L-histidino monohidrochlorido) 656 mg
L-triptofanas 234 mg
Sintezės ir asimiliacijos kompleksas 2195 mg**:
AAKG (arginino alfa ketoglutaratas) 1000 mg
Taurinas 1000 mg
Vitaminas C 180 mg 225%
Cinkas 15 mg 150%
PepForm® BCAA peptidai 2000 mg**
Osmovol® hidratacijos kompleksas 504 mg:
Natrio chloridas 100 mg**
Kalio chloridas 300 mg 15%
Magnio oksidas 102 mg 27%
Vitaminas B12 3 µg 120%
Vitaminas B6 2 mg 143%
%RMV* - referencinė maistinė vertė. ** - nenustatyta.

Sudedamosios dalys (obuolių skonio): BCAA amino rūgštys 2:1:1 santykiu, L-arginino AKG, BCAA peptidai (pienas) (Pepform® BCAA), L-lizino HCL, L-fenilalaninas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, taurinas, L-treoninas, L-histidino HCL, kvapioji medžiaga, L-valinas, L-triptofanas, L-metioninas, L-leucinas, saldikliai (sukralozė ir acesulfamo kalio druska), magnio oksidas, kalio chloridas, cinko citratas, natrio chloridas, dažiklis (E141), vitaminai (L-askorbo rūgštis (vitaminas C), cianokobalaminas (vitaminas B12), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6). 

Vartojimas: 1samtelį (16,5 g) 1 kartą per dieną, geriausia po treniruotės. Rekomenduojama paros norma: 16,5 g.

Produktas skirtas specialiai mitybai. Netinka vaikams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Gamintojas: Starlabs Nutrition Inc., JAV, pagaminta EU.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2020. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu