NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

StarLabs GL5 Glutamine


StarLabs GL5 Glutamine
49,50 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo StarLabs produktų
Tikslas:Sveikatai Energijai / Ištvermei Masės didinimui
Pakuotė:1000 g. (200 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Starlabs® GL5 - ULTRAPURE mikronizuotas glutaminas.
 
Glutaminas yra gausiausia amino rūgštis randama organizme ir taip pat žinoma kaip ne esminė amino rūgštis. Jis naudojamas įvairioms funkcijoms organizme, žmogaus medžiagų apykaitoje ir yra pagrindinė amino rūgštis kai kalbama apie atsistatymą po sunkių treniruočių ar fizinių krūvių.
 
Starlabs® GL5 skirtas prieš ir iš karto po treniruotės padidinti glutamino lygiui organizme bei paspartinti raumenų atsistatymą. Taip pat glutaminą rekomenduojama vartoti prieš einant miegoti. Starlabs® GL5 produktas lengvai tirpstantis bei ypatingai purus, todėl tinka naudoti kartu su jūsų mėgstamiausiu baltyminiu kokteiliu ar gaineriu. Intensyvių treniruočių metu kūnas gali prarasti iki 50% glutamino resursų organizme, todėl natūraliai tokio kiekio organizmas pats negali pasigaminti. Kad užtikrinti 100% glutamino palaikymą organizme, būtina mitybą papildyti glutamino papildais, šiuos atveju geriausias pasirinkimas - Starlabs® GL5!
 
Glutamino nauda bei sąvybės:
 


Pakuotėje 200 porcijų (1 porcija - 1 samtelis 5 g)

Vienoje porcijoje (5 g) yra: L-glutaminas 5000 mg

Sudedamosios dalys: L-glutaminas.

Vartojimas: 1-2 porcijas per dieną. Vieną porciją (5 g) sumaišyti su 240 ml vandens ar kitu mėgstamu gėrimu ir iš karto išgerti.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: Starlabs Nutrition Inc., JAV.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2020. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu