NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

StarLabs INMUNOVID


StarLabs INMUNOVID
19,50 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo StarLabs produktų
Tikslas:Sveikatai
Pakuotė:90 kap. (90 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Labai efektyvi antioksidacinė formulė, neutralizuojanti ląstelių oksidaciją
PAGALBA NORMALIAI IMUNINĖS SISTEMOS VEIKLAI
Sumažina galimybę sirgti ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis

INMUNOVID
VIT C + NAC + VIT D3
 
Imuninę sistemą sudaro daugybė molekulių ir ląstelių, kurios kartu sugeba sukurti organizme biologinius procesus, leidžiančius kovoti su bet kokia išorine grėsme, pavyzdžiui, infekcijomis, ligomis ar patogenais.
 
INMUNOVID® iš „StarLabs Nutrition ™“ yra formulė, specialiai sukurta imuninei sistemai stiprinti bet kuriuo metu, pagerinant jos gebėjimą kovoti su infekcijomis ir ligomis, leidžiančią išlaikyti optimalų sveikatos lygį ir neutralizuojančią ląstelių oksidaciją bei ankstyvą senėjimą dėl savo gebėjimo antioksidanto.
 
Jame yra vitamino C, kuris yra galingas antioksidantas ir yra nepaprastai svarbus gaminant antikūnus ir palaikant normalią imuninės sistemos funkciją. Kita vertus, jis prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso, kurį sukelia laisvieji radikalai, be to, stiprina jungiamuosius audinius.
 
Jis praturtintas vitaminu D, kuris, be svarbaus kalcio pusiausvyros ir kaulų bei sąnarių sveikatos gerinimo, parodė, kad vitamino D trūkumas buvo plačiai susijęs su kvėpavimo takų infekcijų pablogėjimu. Vitamino D indėlis yra veiksmingas siekiant išvengti plaučių fibrozės, taip pat gydant kitas ligas ir infekcijas, kurios galų gale daro didelę įtaką kvėpavimo pajėgumams.
 
Taip pat papildytas NAC arba N-acetil L-cisteinu, kaip galingu antioksidantu, siekiant sumažinti oksidacinį stresą neutralizuojant žalingą laisvųjų radikalų poveikį. Gerina fizinį pajėgumą ir veikia kaip natūralus chelatas nuo sunkiųjų metalų kaupimosi, be to, apsaugo imuninę sistemą.
 
Prisideda prie normalios imuninės sistemos funkcijos
Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo. Vitaminas C prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.
Vitaminas D prisideda prie normalaus kalcio ir fosforo absorbcijos / panaudojimo. Prisideda prie normalios raumenų funkcijos palaikymo.
 
NAUDA
  • Stiprina imuninę sistemą, leidžiančią jai kovoti su infekcijomis ir ligomis
  • Kova su laisvaisiais radikalais mažindama oksidacinį stresą
  • Kova su ląstelių oksidacija ir ankstyvu senėjimu
  • Specialiai sukurta siekiant sumažinti kvėpavimo takų infekcijų ir ligų galimybę, taip pat pagerinti atsigavimą po jų.

 

REKOMENDUOJAMA
  • Visi, sportuojantys ar ne, norintys pagerinti tinkamą imuninės sistemos veikimą
  • Kiekvienas, kuris nori sustiprinti savo kūną, veiksmingai kovoja su ligomis ir infekcijomis
  • Pagerinkite fizinį pajėgumą mažindami ląstelių oksidaciją ir ankstyvą senėjimą
 


Vienoje porcijoje (1 kapsulė) yra: %RMV*
Vitaminas C 403,5 mg (504%RMV*)
N-acetil L-citeinas 300 mg**
Vitaminas D 50 µg (1000%RMV*)
%RMV* - referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: kalcio L-askorbatas (vitaminas C), N-acetil L-cisteinas, kapsulė (želatinas ir dažiklis (titano dioksidas)), maltodekstrinas,lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas), cholekalciferolis (vitaminas D). Alergenai: gali būti randama pėdsakai: gliuteno, pieno, kiaušinių, sojos, saliero, sieros dioksido ir sulfitų, moliuskų ir vėžiagyvių.

Vartojimas: 1 kapsulę per dieną. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Rekomenduojama paros norma: 1 kapsulė. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Maisto papildas.
Grynasis kiekis: 89 g (1 kapsulė po 989 mg)
Gamintojas: pagaminta EU, Ispanija.
RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu