NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

StarLabs MACA


StarLabs MACA
16,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo StarLabs produktų
Tikslas:Sveikatai Masės didinimui
Pakuotė:60 kap. (60 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

MACA tai „Peruvinė pipirnė“ priklausanti bastutinių augalų šeimai, pipirnės genties vienmetis augalas, kilęs iš Bolivijos bei Peru Andų regiono. Maca auga tik dideliame aukštyje (3000 metrų virš jūros lygio), todėl yra priskiriama prie vienų iš švariausių pasaulio produktų. Maca savybės susiformuoja augant atšiauriame kalnų klimate (kadangi augalas turi ištverti visus kalnų orų pokyčius). Turbūt todėl ji taip buvo ir yra vertinama Andų kalnų gyventojų, o dabar ir visų tų, kurie savo organizmą verčia dirbti „ekstremaliomis“ sąlygomis.

MACA, kaip ir goji uogos bei ženšenis, priskiriami prie adaptogenų. Ji turi organizmą balansuojančių ir stabilizuojančių savybių. Todėl ją jau seniai yra pamėgę jėgos sporto atstovai ir kultūristai.

Plačiau skaitykite viešoje erdvėje.
 Vienoje porcijoje (1 kapsulė) yra:
Peruvinės pipirnės šaknies ekstrakto 500 mg
Magnio stearato 6 mg
Silicio dioksido 5 mg

Sudedamosios dalys: Peruvinės pipirnės (Maca) šaknies ekstraktas,kapsulė želatina, magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas. Nėra glitimo.

Vartojimas: 1 kapsulę per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Grynasis kiekis: 36 g (1 kapsulė po 600 mg)
Gamintojas: StarLabs Nutrition Inc., JAV (Pagaminta EU).

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2020. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu