NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

StarLabs PM8 Micellar Casein


StarLabs PM8 Micellar Casein
63,50 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo StarLabs produktų
Tikslas:Masės didinimui
Pakuotė:1810 g. (60 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

PM8 MICELLAR CASEIN ™ prailginto įsisavinimo baltymai su saldikliu (-iais)  

Kazeinas yra pagrindinis pieno baltymo komponentas. Kadangi išrūgos sudaro apie 20% pieno baltymingumo, likusi dalis 80% sudaryta iš kazeino.
Tiek kazeino baltymas tiek išrūgų baltymai turi itin daug amino rūgščių, kurios yra baltymų statybiniai blokai. Produkte itin gausus kiekis esminių amino rūgščių, kurios atsakingos už baltymų sintezę. Į skrandį patekęs kazeinas susidaro į gelinę masę, kuri labai lėtai savinasi. Tokiu būdu amino rūgštys yra absorbuojamas (pasisavinamos) į kraują.

PM8 Micellar Casein ™ suteikia lėtą ir stabilų amino rūgščių įsisavinimą lyginant su kitomis baltymų rūšimis, todėl jis ypač tinkamas naudoti tarp valgio ir prieš miegą kai nevalgysite kelias ar keliolika valandų.
Amino rūgščių srautas išliks padidėjęs iki 7 valandų, kuris suteiks jūsų organizmui svarbiausias maistines medžiagas, padės kovoti su raumenų masės praradimu poilsio metu, bei padės greičiau atsigauti ir taip pat auginti raumeninę masę.

PM8 Micellar Casein ™ turi net 23 g aukštos kokybės gryno kazeino baltymo vienoje porcijoje, didelis kiekis  BCAA (šakotosios grandinės amino rūgštys), glutamino, arginino bei tirozino. Didelis amino rūgščių kiekis padeda išsaugoti raumeninę masę intensyvių treniruočių metu ar laikantis svorio metimo programos.

Raumens augimas priklauso nuo baltymų sintezės ir baltymų skilimo į amino rūgštis greičio. Galima vartoti tarp valgio arba tada kada neturite laiko pavalgyti. PM8 Micellar Casein ™ turi neįtikėtinai mažą kiekį riebalų bei angliavandenių, todėl idealiai tinka kai bandote mesti svorį ar norite išlaikyti raumeninę masę. 

  •   Net 23 g kazeino baltymo vienoje porcijoje
  •   Tolygus amino rūgščių ir glutamino kiekis
  •   Antikatabolinis poveikis
  •   Papildytas virškinimo fermentais ir probiotikais, siekiant geresnio įsisavinimo
  •   Idealus kokybiškų lėto įsisavinimo baltymų šaltinis tarp valgių ir prieš miegą
 


Pakuotėje 60 porcijų (1 porcija - 1 samtelis ~30 g)

Vienoje porcijoje (30 g) yra: 
Energetinė vertė 457 kJ / 109 kcal
Kalorijos iš riebalų 9 kcal
Baltymų 23 g
Viso riebalų 1 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių 0,6 g; Trans riebalų 0 g
Viso angliavandenių 2,7 g
kuriuose cukraus 0,1 g
Maistinių skaidulų 1,4 g
Natrio (natrio chloridas) 26 mg
Amino rūgštys 100 g baltymo:
L-alaninas 3,3 g
L-argininas 3,3 g
L-asparto rūgšties 7,3 g
L-cistino 0,8 g
L-glutamo rūgštis 19,6 g
L-glicinas 1,7 g
L-histidinas** 2,6 g
L-izoleucinas** 5,1 g
L-leucinas** 9,4 g
L-lizinas** 7.8 g
L-metioninas** 2,8 g
L-fenilalaninas** 4,9 g
L-prolinas 9,8 g
L-serinas 5,4 g
L-treoninas** 4,2 g
L-triptofanas** 1,3 g
L-tirozinas 5 g
L-valinas** 5,7 g
RMV* - referencinė maistinė vertė.
** - EAA - esminės amino rūgštys.

Sudedamosios dalys (šokolado skonio): micelių kazainas (pieno baltymų izoliatas), Aminogen® virškinimo fermentų mišinys, DigeZyme® virškinimo fermentų mišinys (amilazė, celiulazė, laktazė, lipazė, natūrali proteazė), LactoSpore®, natrio chloridas, L-glicinas (augimo hormono stimuliantas), BCAA amino rūgštys (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), EAA amino rūgštys, kakavos milteliai, pupenių tirštiklis, šokolado kvapioji medžiaga, saldiklis sukralozė. Turi fenilalanino šaltinį. Maisto papildas buvo gaminamas naudojant įrenginius, kurie ankščiau maisto papildų gamybai naudojo: pieną, laktozę, sojos pupeles, natūralius dažiklius.

Vartojimas: 1-2 porcijas (1-2 samteliai – 30-60 g) sumaišyti su 300-600 ml šalto vandens ar kitu mėgstamu gėrimu, plakti 20 sekundžių ir iš kart išgerti. Keisti vandens kiekį pagal norimą skonį ir konsistenciją. Vartoti 2-3 porcijas per dieną, priklausomai nuo baltymų poreikio.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: Starlabs Nutrition Inc., JAV.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2020. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu