NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Survival Caffeine Fair Power


Survival Caffeine Fair Power
11,80 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Survival produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:120 tab. (120 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Kofeinas tabletėmis CAFFEINE Fair Power.

Survival Caffeine Fair Power® yra stiprios koncentracijos kofeino papildas tabletėse. Kiekvienoje tabletėje yra 200 mg veikliosios medžiagos - kofeino. 200 mg yra tiksliai maksimali leistina koncentracija kuri gali būti naudojama maisto papilduose. Visomis formomis naudojamas kofeinas yra populiarus stimuliatorius ne tik sportininkams, bet ir studentams, verslininkams, vairuotojams ir visiems, kuriems reikia įveikti ir pašalinti nuovargį ar pagerinti koncentraciją. Kofeinas pasižymi stipriu stimuliuojančiu poveikiu. Dėl puikios absorbcijos ir labai greito veikimo jis yra naudingas sporto veiklai, taip pat veiklai, kuriai reikia didžiausios ir ilgalaikės koncentracijos.

Rekomenduojama:

  • plačiai visuomenei;
  • jėgos sportininkams (kultūrizmo, fitneso, jėgos trikovės, rutulio stūmimas, plaktuko metimas, sprintas, trumpų distancijų plaukikams, galiūnams ir t.t.)
  • jėgos-ištvermės sportininkams (futbolas, ledo ritulys, regbis, krepšinis, vidutinio nuotolio plaukimo ir t.t.)
  • ištvermės sportininkams (tolimojųjų distancijų (daugiau nei 1500 m), tolimojo plaukimo, triatlono, dviračių, slidžių sporto ir t.t.
     


Sudėtis 1 tabletėje: 
Kofeinas 200 mg

Sudedamosios dalys: bevandenis kofeinas,užpildas (dekstrozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga (mikrokristalinė celiuliozė), lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos, trikalcio fosfatas). 

Vartojimasrekomenduojama paros norma 1 tabletė. Vartoti 15-20 minučių prieš treniruotę, užgeriant dideliu kiekiu vandens. Nevartoti prieš miegą.

Sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (200 mg / 1 tabletėje)

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Maisto papildas.
Grynasis kiekis: 
72 g. (1 tabletė po 600 mg)
Gamintojas: Sport Wave, s.r.o., Čekija.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu