NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Survival Enzymes Fair Power


Survival Enzymes Fair Power
10,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Survival produktų
Tikslas:Sveikatai
Pakuotė:60 kap. (60 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

Maisto papildas ENZYMES Fair Power  - tai fermentų kompleksas.

Survival Enzymes Fair Power® yra aktyvių fermentų mišinys sudarytas iš - amilazės, proteazės, laktazės, lipazės ir celiulazės - su "DigeZyme®" prekės ženklu. Survival Enzymes Fair Power® tinka bet kuriam sportininkui, kuris vartoja didesnius maisto kiekius, kad užtikrintų pakankamą baltymų ir angliavandenių kiekį, bei visiems, kurie naudoja baltymų ar angliavandenių papildus. Patentuotas fermentų Enzymes Fair Power® mišinys palaiko skirtingo maisto virškinimą. Produktas idealiai tinka visiems, kurie nori gauti maksimalų kiekį masinių medžiagų iš vartojamo maisto ar maisto papildų.

Rekomenduojama:

  • plačiai visuomenei;
  • jėgos sportininkams (kultūrizmo, fitneso, jėgos trikovės, rutulio stūmimas, plaktuko metimas, sprintas, trumpų distancijų plaukikams, galiūnams ir t.t.)
  • jėgos-ištvermės sportininkams (futbolas, ledo ritulys, regbis, krepšinis, vidutinio nuotolio plaukimo ir t.t.)
  • ištvermės sportininkams (tolimojųjų distancijų (daugiau nei 1500 m), tolimojo plaukimo, triatlono, dviračių, slidžių sporto ir t.t.
     


Sudėtis vienoje kapsulėje:
Fermentų mišinys DigeZyme® (amilazė, proteazė, laktazė, lipazė, celiulazė 100 mg

Sudedamosios dalys: užpildas (maltodekstrinas), kapsulė (želatina), fermentų mišinys DigeZyme® (amilazė, proteazė, laktazė, lipazė, celiulazė), lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos, trikalcio fosfatas).

Vartojimas: po 1 kapsulę per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Maisto papildas.
Grynasis kiekis: 
33 g (1 kapsulė 550 mg)
Gamintojas: Sport Wave, s.r.o., Čekija.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu