NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Survival Gelatina 2000 Fair Power


Survival Gelatina 2000 Fair Power
12,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Survival produktų
Tikslas:Sveikatai
Pakuotė:150 kap. (30 porcijų)
Kiekis:

Aprašymas

GELATINA 2000 Fair Power tai hidrolizuota želatina kapsulėse.

Survival Gelatina 2000 Fair Power® produktas skirtas sąnarių ir jungiamųjų audinių funkcijai palaikyti, želatina gerina sąnario kremzlės atsinaujinimą ir apsaugo kremzles ir sąnarius nuo dėvėjimosi. Želatina lėtina kaulų, sąnarių ir kremzlių senėjimo procesus,  lemia kokybišką plaukų, nagų augimą, gerina odos regeneracijos procesus. Šio maisto papildo šaltinis yra aukštos kokybės želatina iš kiaulienos, be to, ji teikia žymiai geresnių rezultatų palyginti su dažniausiai naudojama jautienos želatina. Tai yra todėl, kad kiaulienos produktai apskritai yra fiziologiškai labiau tinkami žmogaus organizmui. Survival kompanija garantuoja aukščiausius gamybos ir žaliavų standartus.

Rekomenduojama:

  • plačiai visuomenei;
  • jėgos sportininkams (kultūrizmo, fitneso, jėgos trikovės, rutulio stūmimas, plaktuko metimas, sprintas, trumpų distancijų plaukikams, galiūnams ir t.t.)
  • jėgos-ištvermės sportininkams (futbolas, ledo ritulys, regbis, krepšinis, vidutinio nuotolio plaukimo ir t.t.)
  • ištvermės sportininkams (tolimojųjų distancijų (daugiau nei 1500 m), tolimojo plaukimo, triatlono, dviračių, slidžių sporto ir t.t.
     


Sudėtis 5 kapsulėse:
Hidrolizuota želatina2000 mg

Sudedamosios dalys: hidrolizuota želatina, kapsulė (želatina),lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos, trikalcio fosfatas).

Vartojimas: rekomenduojama paros norma 5 kapsulės. Galima vartoti iš karto visą porciją (5 kapsulės) arba per du, tris kartus per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Maisto papildas.
Grynasis kiekis: 84 g (1 kapsulė 560 mg)
Gamintojas: Sport Wave, s.r.o., Čekija.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu