NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

Survival Instant Amino Fair Power


Survival Instant Amino Fair Power
29,90 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Survival produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:400 g. (62 porcijos)
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

Tirpūs milteliai gėrimui paruošti su BCAA, glutaminu ir argininu amino rūgštimis INSTANT AMINO Fair Power su saldikliu (-iais)

Survival Instant Amino Fair Power® yra pagamintos iš fermentuotų laisvos formos BCAA  amino rūgščių L-leucinas, L-izoleucinas ir L-valinas ir santykiu 2: 1: 1, papildytos L-glutaminu ir L-Argininu – ir visa tai šiuolaikiška, lengvai įsisavinama ir tirpi Instant forma, sudėtyje nėra dirbtinių saldiklių, naudojamas natūralus saldiklis iš Stevijos augalo. Kiekvienoje porcijoje (6,4 g) yra 5000 mg amino rūgščių. Survival Instant Amino Fair Power® amino rūgštys ne tik lengvai tirpsta, bet ir yra puikaus skonio. Jos gali būti vartojamos bet kuriuo dienos metu, bet labiausiai reikalingos prieš, po arba treniruotes metu. Šios aminorūgštys praktiškai iš karto absorbuojamas į kraują dėka L-arginino kurio dėka ženkliai pagerinamas medžiagų gabenamas į raumenis su labai dideliu efektyvumu. Survival Instant Amino Fair Power®  kaip ir bet kuris kitas Survival produktas, pagamintas tik iš aukščiausios kokybės ingredientų, sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir turi aiškią ir išsamią etiketę, kurioje nurodyta visa informacija.

Survival Instant Amino Fair Power®  yra vienas iš labiausiai vartojamų maisto papildų sportininkų tarpe, kurie nori greitesnio ir geresnio atsistatymo, pagerinti raumenų veiklą ir augimą. L-glutaminas yra aminorūgštis, kurią naudoja daugelis sportininkų kaip maisto papildą norint pagerinti atsistatymo fazę, sustiprinti organizmo imunitetą. L-argininas yra aminorūgštis, kuri itin dažnai daudojama prieštreniruotiniuose papilduose, stimuliuoja NO gamybą ir tokiu būdu užtikrina maistinių medžiagų tiekimą į raumenis. Kombinuota visų minėtų aminorūgščių kompozicija viename produkte sukuria papildą, kuris idealiai tinka įvairių specializacijų sportininkams tiek kultūrizmo atstovams, ištvermės sporto, dviračių sporto ar ilgo nuotolio bėgikams ir t.t.
 


Vartojimas: rekomenduojama paros norma yra individuali ir priklauso nuo kūno svorio ir treniruočių pobūdžio.
Jėgos sporte (kultūrizmas, svorio kėlimas): vieną (1-2 kaušelius pagal kūno svorį) porciją išgerti 20 minučių prieš treniruotę ir vieną porciją po jos;
Dietos metu, kad apsaugoti raumenis, vartoti vieną (1-2 kaušelius) porciją prieš treniruotę; 
Jėgos ir ištvermės sporte (futbolas, ledo ritulys, krepšinis ir t.t.) ir ištvermės sporte (triatlonas, dviračių sportas, ilgo nuotolio bėgimas) vartoti vieną (1-2 kaušelius) porciją prieš treniruotę ir vieną porciją po jos, galima skiesti didesniu kiekiu vandens ir vartoti treniruotės metu. Vienas kaušelis yra maždaug 6,4 g, kurį reikia ištirpinti 200-300 ml šalto vandens.
Produktas skirtas specialiai mitybai. Netinka vaikams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Spec.paskirties produktas.
Gamintojas: Sport Wave, s.r.o., Čekija.


Veikliosios medžiagos 100 g / 6,4 g (1 porcijoje): 
L-glutaminas 23990 mg / 1520 mg
L-leucinas 23190 mg / 1470 mg
L-izoleucinas 11590 mg / 735 mg
L-valinas 11590 mg / 735 mg
AAKG 12110 mg / 775 mg
Iš kurio L-arginino 8480 mg / 540 mg
Viso BCAA: 46370 mg / 2940 mg
Viso amino rūgščių: 78840 mg / 5000 mg

Sudedamosios dalys (ananasų skonio): BCAA amino rūgščių kompleksas 48% (L-leucinas 50%, L-izoleucinas 25%, L-valinas 25%), L-glutaminas 24%, L-argininas AKG - alfaketoglutaratas 12%, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), ananasų kvapioji medžiaga, saldiklis (sukralozė),saldiklis (steviolio glikozidas), emulsiklis (sojos lecitinas). 
Alergenai pastorintu ir pasvirusiu šriftu.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu