NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

USP Labs Jack3d Advanced (su saldikliais)


USP Labs Jack3d Advanced (su saldikliais)
24,50 €
31,20 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo USP Labs produktų
Tikslas:Energijai / Ištvermei
Pakuotė:230 g. (45 porcijos)
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

USP Labs Jack3d Advanced - dar daugiau jėgos ir energijos.

USP Labs Jack3d Advanced - tai galingas, koncentruotas prieštreniruotinis papildas, kurio sudėtis yra papildyta kreatinu ir beta alaninu.
Beta alanino vartojimas yra reikšmingas tuo, jog vos jį išgėrus, jis yra organizme paverčiamas į karnoziną, kuris dalyvauja stiprinant raumenis, didant jėgą ir ištvermę.

USP Labs Jack3d Advanced:
Didesnis raumenų užpumpavimas
Dar daugiau jėgos ir energijos
Geresnis susikaupimas treniruočių metu
Stipresnis anabolinis potencialas

USP Labs Jack3d Advanced -  pajausk tikrą raumenų pumpavimo galią!
 

Vartojimas: 1 porciją (5,5 g) sumaišyti su 120 ml šalto vandens ir vartoti maždaug 30-45 min. prieš treniruotę. Po 3 karto galima porciją esant poreikiui galima padidinti iki 2 samtelių (11 g). Nevartoti daugiau nei 2 samtelių (11 g)  per 24 val., ir ne daugiau kaip 5  iš 7 dienų.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Perspėjimai: Nevartoti kartu su kitais stimuliuojančiais produktais, kurių sudėtyje yra kofeino (kava, arbata). Nevartoti kartu su alkoholiu. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų amžiaus, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš pradedant vartoti reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju,  jeigu vartojate  vaistus ar turite sveikatos būklės sutrikimų. 

Įdėta kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (150 mg / 1 porcijoje).

Gamintojas: USP Labs, JAV.


Pakuotėje 30 porcijų (1 porcija - 5,5 g)

Vienoje porcijoje (5,5 g) yra: 

Patentuotas mišinys 4,16 g: L-citrulinas, beta-alaninas (CarnoSyn™), kreatino monohidratas, L-tirozinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (obuolių rūgštis), cholino bitartratas, natūralios ir dirbtinės kvapiosios medžiagos, bevandenis kreatinas, kofeinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas), saldiklis (sukralozė), dažiklis (burokėlių milteliai), lipnumą reguliuojanti medžiaga (kalcio silikatas), saldiklis acesulfamo kalio druska, pajūrinės pušies (Pinus Pinaster) žievės ekstraktas.

Sudedamosios dalys (arbūzų skonio): L-citrulinas, beta-alaninas (CarnoSyn™), kreatino monohidratas, L-tirozinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (obuolių rūgštis), cholino bitartratas, natūralios ir dirbtinės kvapiosios medžiagos, bevandenis bullpower kreatinas, kofeinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas), saldiklis (sukralozė), dažiklis (burokėlių milteliai), lipnumą reguliuojanti medžiaga (kalcio silikatas), saldiklis acesulfamo kalio druska, pajūrinės pušies (Pinus Pinaster) žievės ekstraktas.

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2021. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu