NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 80 € ir daugiau

YOGHURT & MUESLI BAR


YOGHURT & MUESLI BAR
0,50 €

Gamintojas: Daugiau gamintojo Pure Nutrition USA produktų
Pakuotė:30 g.
Skonis:
Kiekis:

Aprašymas

"Pure Nutrition" YOGHURT & MUESLI jogurto ir miuslių batonėliai maistingi ir kreminiai batonėliai yra trijų skonių: persikų, braškių ir obuolių. Šie miuslių batonėliai yra puiki alternatyva tradiciniams granolos ir grūdų batonėliams, kuriuos rasite prekybos centre. Kiekvienoje juostelėje yra sveikų ingredientų, tokių kaip išrūgų milteliai, avižiniai dribsniai, džiovintų vaisių gabaliukai, glaistas kruopščiai pagamintas ir papildantis skonį. Šie batonėliai pirmauja kaip vieni skaniausių užkandžių keliaujant aktyviems žmonėms ir tiems, kurie nori greito ir skanaus energijos šaltinio.
 
Kiekviename „Pure Nutrition“ jogurto ir miuslių batonėlyje yra:
  • 5 gramai riebalų
  • 21–22 gramai angliavandenių
  • Maždaug 135 kcal
Daugelis vartotojų greitai supranta, kad tokie dalykai kaip „Reese's Puffs“ grūdų batonėlis nėra pats sveikiausias maisto pasirinkimas, tačiau šių dienų maisto parduotuvėje nėra daug kitų variantų. Net begalinis pasirinkimas parduotuvėse ir prekybos centruose parduodamų granolų batonėlių dažnai būna supakuotas su tonomis pridėtinio cukraus. Tiesą sakant, parduotuvėje perkamoje granoloje gali būti daugiau nei 600 kalorijų viename puodelyje (daugiausia iš cukraus ir riebalų).
 
„Pure Nutrition“ jogurto ir miuslių batonėliai sveikesnė alternatyva nei įprasti granolos / grūdų batonėliai. "Pure Nutrition" batonėliai yra gaminami cGMP sertifikuotoje ES įmonėje, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas batonėlis būtų gaminamas laikantis griežtų kokybės kontrolės standartų.
 
„Pure Nutrition“ siūlo rinktis YOGHURT & MUESLI batonėlius, jei ieškote užkandžių, kurie papildytų jūsų sveiką gyvenseną!

RADOTE PIGIAU?
Įklijuokite nuorodą, kurioje lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje radote prekę pigiau. Žinutės lange galite įrašyti savo derybų pasiūlymą ir įrašę savo elektroninio pašto adresą siųskite mums. Susisieksime su dar patrauklesniu pasiūlymu.
Nuoroda*
Žinutė
El. paštas*
Tel. numeris Vardas

Panašūs produktai

© bullpower.lt 2013 - 2020. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu