PREKIŲ PRISTATYMAS

Perkant už daugiau nei 79 € – pristatymas NEMOKAMAS.

Jūsų patogumui, prekių pristatymui pateikiame šiuos variantus:

  • Pristatymas į namus 1-2 d.d. per VENIPAK kurjerius (visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją).
  • Pristatymas į LPEXPRESS IR VENIPAK paštomatus 1-2 d.d. atsiėmimo punktus.
  • Atsiėmimas parduotuvėje Klaipėdoje, Taikos pr. 64 – tą pačią arba sekančią dieną.

PRISTATYMAS Į NAMUS 2,50 €
Tai populiariausias pristatymo būdas, kai siuntą jūsų nurodytu adresu pristato kurjeris, prieš tai susisiekęs nurodytu telefonu. Tiesiog užsisakote ir laukiate, kol prekės jums bus atvežtos iki pat durų. Kurjeriai siuntas pristato darbo dienomis. Siuntą gausite per 1-3 dienas po apmokėjimo.

PRISTATYMAS Į LPEXPRESS IR VENIPAK PAŠTOMATUS IR ATSIĖMIMO PUNKTUS1,90 €
LPexpress ir Venipak savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi LPexpress paštomatai ir daugelis Venipak atsiėmimo punktų įrengti lauke, todėl juose galima atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu. Siunta į terminalą pristatoma per 1-3 dienas po apmokėjimo. Pristačius siuntą į paštomatą – atsiėmimo punktą, gavėjas iš karto gauna SMS panešimą apie atvykusį siuntinį, kuriame taip pat nurodyta data, iki kada galima atsiimti siuntinį. Siuntiniai paštomate – atsiėmimo punktuose laikomi 7 kalendorines dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą – atsiėmimo punktą momento. Maksimalus siuntos svoris 30 kg.

Gavę SMS pranešimą iš Venipak su PIN (siuntinio atsiėmimo) kodu, nuvykite prie nurodyto paštomato – atsiėmimo punkto. Norėdami atsiimti siuntą suveskite kodą, gautą SMS. Patvirtinus kodą, automatiškai atsidarys paštomato – atsiėmimo punkto skyrius, kuriame yra įdėtas Jums skirtas siuntinys.

ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE KLAIPĖDOJENemokamas.
Gavę patvirtinimą el. paštu, kad Jūsų užsakymas paruoštas atvykite į BULLPOWER.LT parduotuvę prekybos centre „Taikos pr. 64” Klaipėdoje ir atsiimkite savo užsakymą.