NEMOKAMAS PRISTATYMAS
perkant už 58 € ir daugiau

Apie mus

BullPower.lt - papildai sportui, tai kokybiški maisto papildai sportui, dietai ir sveikatinimui. Mes siūlome žinomiausių pasaulio gamintojų aukščiausios kokybės maisto papildus sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems žmonėms. Platus maisto papildų pasirinkimas masės didinimui, jėgai, ištvermei, lieknėjimui / dietai ir sveikatai, vyrams ir moterims. Taip pat siūlome profesionalią pagalbą renkantis maisto papildus, bei garantuojame žemas kainas! 

Mes atstovaujame aukščiausios kokybės maisto papildų gamintojus "Maxler", "StarLabs Nutrition", "Survival Nutrition", "Pure Nutrition USA" ir "Layenberger" Lietuvoje. Bendradarbiaujame su sporto ir sveikatingumo klubais visoje Lietuvoje, kuriems galime pasiūlyti itin palankias sąlygas bei dar geresnes kainas maisto papildams. Visi maisto papildai yra aukštos kokybės, ženklinti lietuvių kalba ir atitinka Lietuvos higienos normos HN 17:2010 "Maisto papildai" (Žin., 2010, Nr. 58-2844) reikalavimus.
Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir apsilankymo mūsų parduotuvėje!Dėl didmeninės prekybos ir bendradarbiavimo rašykite info@bullpower.lt arba susisiekite telefonu 8 688 80777.

© bullpower.lt 2013 - 2017. Visos teisės saugomos.
CMS by arget.lt | Design by www.printtime.eu