Ramūno NAMIKO – tai gyvų ir aktyvių naudingųjų – rūgimą atliekančių – mikroorganizmų bei jų fermentų koncentratai. Skirti pilti į visus augalinės kilmės patiekalus, garnyrus bei gėrimus.

Naudingieji mikroorganizmai – tai augalinės kilmės maiste besidauginantys ir maistą rauginantys mikroorganizmai. Rauginti produktai yra naudingesni žmogaus sveikatai nei tie patys nerauginti produktai, todėl rūgimą atliekantys mikroorganizmai ir yra vadinami naudingaisiais mikroorganizmais.

Ramūno NAMIKO fermentuoti gėrimo koncentratai yra rūgštaus skonio ir turi daug gyvų ir aktyvių naudingųjų maistą rauginančių mikroorganizmų. Šie naudingųjų mikroorganizmų koncentratai neturi laktozės, nepasterizuoti, nealkoholiniai ir tinka tiek visavalgiams, tiek veganams.

Privalumai:

naudingųjų mikroorganizmų koncentratų Turboraugas, ZOE, NAMIKO autorius Ramūnas Račkauskas suformavo ir iškultivavo NAMIKO mikrobiologinę įvairovę iš įvairių mūsų natūralioje aplinkoje esančių rūgimo šaltinių. Todėl NAMIKO sudėtyje yra visa mūsų natūralioje aplinkoje aptinkamų rūgimą atliekančių naudingųjų mikroorganizmų įvairovė;
NAMIKO gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos – ekologiški avižų dribsniai, grikiai, ryžiai bei medus;
įpylus NAMIKO į augalinės kilmės patiekalus, iškart prasideda maisto rūgimo procesai, kurie toliau vyksta burnoje ir tęsiasi maistui judant virškinimo trakte.

Pradžia » Ramūno NAMIKO

Laikinai neturime
Laikinai neturime