Aminorūgštys, Straipsniai

Kokias amino rūgštis rinktis moterims?

amino rūgštys moterims

Subalansuota mityba yra būtina ir tiems, kurie gyvena aktyviai, daug juda, ir tiems, kurie gyvena pasyviau. Visgi, aktyviai sportuojančių žmonių organizmui reikia kur kas didesnių tam tikrų medžiagų kiekių. Tik tokiu atveju kūnas tinkamai funkcionuos ir žmogaus fizine bei psichine gerove bus tinkamai pasirūpinama.

Amino rūgštys moterims ir vyrams yra tinkamos tos pačios, tai yra, norint jas gauti su maistu arba su papildais – pastarosios nėra klasifikuojamos pagal tinkamumą lyčiai, kadangi skirtumo – nėra. 

Amino rūgštys yra būtinos

Vieni svarbiausių elementų – amino rūgštys. Dalį žmogaus organizmas pasigamina pats, dalį galime gauti su maistu, o likusieji turėtų būti paimami iš papildų, kurie gali būti pateikiami labai įvairia forma nuo miltelių iki tablečių.

Amino rūgštys moterims yra tokios pat reikalingos kaip ir vyrams, tad pasirūpinti, kad organizmui netrūktų atsargų,+ yra būtina.

 

amino rugščių vartojimo nauda

 

Kokios amino rūgštys yra pačios naudingiausios?

Mokslininkai yra atradę daugiau nei 500 skirtingų amino rūgščių, tačiau pačiomis svarbiausiomis dažniausiai įvardijamos 20, kurios yra būtinos žmogaus organizmui, kadangi sudaro baltymus (o jie yra ląstelių statybinė medžiaga). Detaliau jos yra klasifikuojamos į tris tipus: nepakeičiamos (histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, triptofanas ir valinas), neesminės (alaninas, asparaginas, asparto rūgštis ir glutamo rūgštis) ir sąlygiškai būtinos (argininas, cisteinas, glutaminas, tirozinas, glicinas, prolinas ir serinas). Pritrūkus – žmogus tampa nebe toks energingas, jam trūksta ne tik fizinės energijos, tačiau ir psichinės gerovės.

 Kaip vartoti amino rūgštis moterims?

Priklausomai nuo papildų, kuriuos įsigijote, amino rūgštys moterims turėtų būti vartojamos tokiomis dozėmis ir tokiu dažnumu, kaip nurodo gamintojas. Didesnis kiekis ne visada reiškia, kad ir nauda bus didesnė, tad būtina laikytis pateiktų rekomendacijų. Amino rūgštys moterims taip pat gali būti pateiktos labai skirtingu pavidalu, tad rinkitės Jums labiausiai priimtina pateikimo būdą – nuo miltelių, kurie sumaišius su vandeniu tampa labai skaniu kokteiliu, iki tablečių arba batonėlių, kurie visada gali būti po ranka, tad nepamiršite išgerti, kad ir kur esate bei kad ir ką veikiate.

maxler vitamin drink concentrate

Amino rūgštys papilduose ir maiste

Teoriškai, tinkamai, subalansuotai maitinantis, žmogaus organizmas turėtų gauti beveik užtektiną kiekį amino rūgščių su maistu. Tačiau praktikoje matyti, kad žmonės labai detaliai nesidomi savo mityba, neturi tam laiko, tad papildai tampa būtinybe. Ypač tokiu atveju, kai žmogus aktyviai sportuoja, kadangi jo organizmo poreikiams patenkinti tiek amino rūgščių, tiek baltymų, kreatino – reikia kur kas daugiau. Juk organizmas yra labiau „alinamas“, daugiau dirba. Itin suklusti turėtų tos moterys, kurios dažnai laikosi dietų. Nepasirūpinus tinkama mityba, suvartojant per mažai kalorijų – dažniausiai atsiranda amino rūgščių trūkumas, disbalansas, kurį sureguliuoti galima papildų pagalba.

Amino rūgštys moterims internetu

Jeigu Jus domina amino rūgštys moterims, kadangi norite gyventi sveikiau – siūlome pasižvalgyti po mūsų papildų katalogą, kuris aktyviai plečiamas, kad kiekviena rastų tai, ko jai labiausiai reikia. Teikiame ne tik skirtingų pavidalų rūgštis, tačiau ir įvairiausių skonių papildus, kad kasdieninis kokteilis būtų ne tik sveikas, tačiau ir skanus. Bendradarbiaujame tik su žinomais gamintojais, kurie yra pripažįstami kaip patys geriausi, nuolat tobulinantys savo produkciją, kad norintiems gyventi sveikiau galėtų pasiūlyti pačią geriausią kokybę.

Parašykite komentarą