Maisto papildai, Straipsniai

TOP5 geriausi papildai sportui. Kaip pasirinkti tinkamiausius?

top5 geriausi maisto papildai sportuojant

Gyvenantys aktyviai turėtų į savo kasdienę mitybą įtraukti papildus sportui, kurie padeda pasirūpinti, kad žmogaus kūnui niekada netrūktų tam tikrų medžiagų. Mūsų prekybos vietoje siūlomi geriausi papildai sportui – patikimų gamintojų produkcija, sertifikuota, išbandyta bei įvertinta. Tokia, kuri padės siekti tikslų kur kas paprasčiau, svarbiausia, pamatyti pokyčius greičiau.

Kokius papildus verta išbandyti sportuojantiems?

Mūsų asortimente siūlomi papildai sportui yra labai įvairūs. Tikimės, kad taip patenkinsime labai skirtingų klientų poreikius ir kiekvienas bei kiekviena ras tai, ko reikia efektyviam tikslų siekimui.

Aktyviausiai perkami kelių tipų papildai sportui. Žemiau aptarsime TOP5 populiariausias kategorijas.

1. Kreatinas

Kreatinas gali būti vartojamas milteliais arba tabletėmis, taip pat – kapsulėmis. Šis papildas gali suteikti sporto metu kur kas daugiau jėgos bei ištvermės, tad siekti tikslų tampa kur kas paprasčiau. Žinoma, kad naudojant kreatiną, auginti liesą raumenų masę galima greičiau, kadangi sporto metu žmogus turi daugiau jėgų, kaskart atlieka vis sudėtingesnes treniruotes ir taip tobulina savo kūną. Taip pat šiuos papildus siūloma vartoti tiems, kurie nori greičiau atsistatyti po ilgos, bei įtemptos treniruotės. Kreatinas yra universalus, puikiai tinka visiems nepriklausomai nuo to – kokiu sportu yra užsiimama.

2. Proteinas

Aktyviai sportuojantys bei tie, kurie nori gražesnių kūno formų, žino, kad baltymai yra vienas svarbiausių „komponentų“ tobulinant kūno linijas. Tiesa, norint gauti reikalingą baltymų kiekį, tačiau neapkrauti organizmo nereikalingais riebalais bei per dideliu cholesterolio kiekio – puikiai pasitarnauja proteinas, kuris gali būti pateiktas miltelių, batonėlių, tablečių pavidalu. Tiek įprastas proteinas, tiek proteinas be laktozės – natūralūs baltymai. Pasitarnauja ne tik tiems, kurie augina liesą raumenų masę, tačiau ir norintiems numesti kelis kilogramus. Tokiu atveju proteinas dažniausiai keičia vieną dienos patiekalą, dažniausiai priešpiečius arba vakarienę.

Maxler Ultra Whey Christmas – 300 g.

10 porc.
12.50

3. Amino rūgštys

Dar vienas baltymų šaltinis yra amino rūgštys ir iš jų gaminami papildai. Vėlgi, puikus pasirinkimas ne tik aktyviai sportuojantiems, tačiau visiems, kurie nori būti sveiki ir laimingi. Amino rūgštys yra reikalingos optimaliam  organizmo funkcionavimui, būtinos smegenų veiklai (jos yra atsakingos už informacijos perdavimą iš vienų smegenų ląstelių į kitas). Dalį rūgščių organizmas pasigamina pats, dalį galime gauti su maistu, o trūkumą geriausią papildyti papildais. Tai itin svarbu aktyviai sportuojantiems, kadangi jiems reikalingi didesnį tam tikrų medžiagų kiekiai nei gyvenantiems pasyviau.

 

4. Pre Workout papildai

Galiausiai, sportuojantys taip pat turėtų pasidomėti prieštreniruotiniais pre workout papildais, kurie gali suteikti daugiau energijos prieš treniruotę ir padėti našiau siekti rezultatų. Šios rūšies papildai dažniausiai pateikiami miltelių pavidalu, tad sumaišius su vandeniu gaunamas skanus ir sveikas kokteilis, kuris taps Jūsų energijos šaltiniu. Yra daug šio tipo energetikų, kurie kinta savo sudėtimi bei skoniais, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą papildą ir judėkite savo tikslų link sparčiau.

5. Vitaminai ir mineralai

Vitaminų ir mineralų reikia žmogaus organizmui tinkamai funkcionuoti. Jie yra randami įvairiuose maisto produktuose, tokiuose kaip vaisiai, daržovės, grūdai, pieno produktai, mėsa ir žuvis. Vitaminų ir mineralų trūkumas gali sukelti įvairius sveikatos sutrikimus, todėl svarbu valgyti įvairų maistą ir gauti pakankamą kiekį šių medžiagų iš maisto.

Čia yra keletas pavyzdžių, kokie vitaminai ir mineralai yra randami įvairiuose maisto produktuose:

  • Vitaminas A: morkos, špinatai, pomidorai
  • Vitaminas C: citrusiniai vaisiai, brokoliai, bulvės
  • Vitaminas D: saulėgrąžų sėklos, lašiša, tunas
  • Kalcis: pieno produktai, tofu, brokoliai
  • Geležis: jautiena, vištiena, pupelės

Vitaminų taip pat galite gauti vartojant maisto papildus. Tai gan greitas ir lengvas metodas užpildyti organizmą reikalingomis medžiagomis. 

Geriausi papildai sportui pas mus

Mūsų prekybos vietoje siūlomi patys geriausi papildai sportui prieinamomis kainomis. Teikiame itin plačią pasiūlą ir taip tikimės, kad kiekvienas mūsų klientas ras tai, ko reikia jo tikslų siekimui. Siūlome ne tik įvairius papildus, bet ir sporto priedus, aksesuarus, tokius kaip gertuvės, sporto diržai, apsaugos ir t.t. 

Parašykite komentarą