Proteinas, Straipsniai

Proteinas be laktozės: Baltymų šaltinis netoleruojantiems laktozės

proteinas be laktozės

Baltyminiai papildai yra vienas populiariausių pasirinkimų sportuojantiems. Sveiki, naudingi, o dažnu atveju ir labai skanūs, tad neretai tampa ne tik mitybos papildu, tačiau ir atstoja kurį nors vieną dienos valgymą ar užkandį.

Jeigu manote, kad negalite vartoti proteino, kadangi jis yra gaminamas iš pieno išrūgų – klystate, kadangi galimas proteinas be laktozės. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi sveikiau, džiaugtis dailiomis kūno linijomis, tačiau netoleruoja pieno kilmės baltymų.

 

Kas yra proteinas be laktozės?

Proteinas be laktozės yra pagamintas iš komponentų, kuriuose nėra pieno. Šios rūšies milteliai, kurie sumaišius su vandeniu tampa labai skaniu kokteiliu, dažniausiai yra gaminami iš jautienos, sojos, žirnių arba pupų. Taip pat gali būti gaminami iš ryžių ar net kanapių, kuriose ne tik daug baltymų, tačiau ir kitų žmogaus kūnui reikalingų medžiagų. Visuose minėtuose ingredientuose tikrai nerasite laktozės, o baltymų nauda – tokia pat didelė kaip ir iš pieno išrūgų baltymo.

Whey proteino ir proteino be laktozės palyginimas

Savybės

Proteinas

Proteinas be laktozės

Sudėtyje yra laktozės

Taip

Ne

Gerai virškinama

Ne visiems

Virškinama lengviau

Šalutinis poveikis

Gali sukelti pilvo pūtimą, viduriavimą

Maža tikimybė sukelti pilvo pūtimą, viduriavimą

Kaina

Pigesnis

Brangesnis

Skonis

Saldus

Mažiau saldus

Tirpumas

Lengvai tirpsta

Lengvai tirpsta

Vartojimas

Gali būti vartojamas bet kuriuo metu, atsižvelgiant į norimus rezultatus

Gali būti vartojamas bet kuriuo metu, atsižvelgiant į norimus rezultatus

Proteino nauda organizmui ir raumenims

Renkantis proteino baltymus be laktozės – žiūrėkite, kokia yra jų sudėtis. Kai kuriuose dedamas kiaušinis, soja bei kiti komponentai, kurie gali sukelti alergiją jų netoleruojantiems žmonėms.

  • Didelis baltymų kiekis padeda aktyviai sportuojantiems auginti liesą ir tuo pačiu sveiką raumeninę masę.
  • Taip pat proteino vartojimas tampa prevencine priemone nuo raumenų nykimo.
  • Specialiuose proteino gaminiuose nėra ne tik laktozės, tačiau taip pat ir cukraus, dedamas minimalus natrio kiekis. Taigi, tokie papildai yra sveikesni.
  • Tai yra puikus pasirinkimas ne tik aktyviai sportuojantiems, tačiau ir tiems, kurie laikosi dietos ir nori sumažinti kūno svorį ir apimtis.
  • Tokiuose papilduose nėra dedami vitaminų pakaitalai. Tai yra natūralus produktas.
  • Aukštos biologinės vertės – tiems, kurie vertina savo sveikatą. 

 

Kitos proteino be laktozės naudos

Proteinas be laktozės, greta įprastų baltymo privalumų, taip pat vertinamas dėl to, kad jame dažniausiai būna mažiau riebalų bei angliavandenių. Taigi, tai leis sporto pagalba auginti kur kas liesesnę raumeninę masę ir pats kokteilis turės mažiau kalorijų, tad puikiai tiks tiems, kurie meta svorį.

kokteilis proteinas

 

Proteinas be laktozės internetu

Proteinas be laktozės internetu yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi gyventi sveikiau, džiaugtis gražesnėmis kūno linijomis, nors ir netoleruojate laktozės. Dėl natūralumo bei naudos – dažnai šio tipo papildus renkasi ir tie, kurių organizmas toleruoja laktozę, tačiau jiems paprasčiausiai nesinori papildomai vartoti pieno gaminių, kurie kartais pučia pilvą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje Bullpower.lt rasite didelį maisto papildų asortimentą bei ilgą gamintojų sąrašą. bendradarbiaujame tik su pripažintais gamintojais, kurie siekia padėti žmonėms gyventi sveikiau ir džiaugtis norimomis kūno linijomis. 

Parašykite komentarą