Fat burner papildai, Straipsniai

Geriausi svorio metimo papildai: ką pasirinkti?

Geriausi papildai svorio metimui

Gražus kūnas pirmiausia yra sveikas kūnas. Vienas jo „sudedamųjų dalių“ yra tinkamas KMI, kuris nurodo, kad žmogaus ūgis bei svoris yra proporcingi vienas kitam. Džiugu, kad vis daugiau žmonių stengiasi turėti ne tik tokias kūno linijas, kurios jiems yra gražios, tačiau pirmiausia – rūpinasi savo sveikata, kadangi tai yra svarbiausias mūsų turtas.

 3 esminiai sveikos gyvensenos punktai

Tiek fizinei, tiek psichinei žmogaus sveikatai palaikyti, svarbu yra subalansuota mityba, judėjimas, visų organizmui reikalingų mikroelementų gavimas. Greta tinkamos mitybos dažnai yra reikalingi ir papildai, kurie ne tik užpildo „atsiradusias spragas“, tačiau taip pat ir greitina medžiagų apytaką bei kitais metodais padeda greičiau žmogui mesti svorį.

Geriausi papildai svorio metimui padės kur kas greičiau pasiekti norimų rezultatų ir svarbiausia – tai daryti ne alinančiomis dietomis, tačiau tinkamai maitinantis, pasirūpinant papildais ir daugiau judant.

fa ice glutamine

Riebalų degintojų funkcionalumas

Svorio metimui siūlome išbandyti riebalų degintojus (fat burner). Jų sudėtyse yra komponuojamos tokios medžiagos kaip L-karnitinas, žaliosios arbatos, guaranos, sinefrino ir kajeno paprikos ekstraktai su kofeinu ir t.t. Svorio kontrolės papildas padės kur kas greičiau atsikratyti nereikalingų kilogramų, įtraukus sportą – pasiekti ryškius kūno pokyčius per gana trumpą laiko tarpą. Svarbiausia yra tikslo turėjimas.

Ar papildai svorio metimui yra būtini?

Lieknėjimo papildai, svarbu suvokti, bus veiksmingi tik tokiu atveju, kai jie bus vartojami atsakingai rūpinantis savo mityba bei fiziniu aktyvumu. Vien vartojant tokius papildus – efekto nebus, kad ir kokie jie yra geri. Tam tikra prasme tai yra pagalbinė priemonė, kuri padeda našiau siekti tikslo, džiaugtis finišu kur kas greičiau, tačiau patys papildai be kitų komponentų, kaip kad judėjimas bei sveika mityba, neturės norimo efekto.

Tiesa, geriausi papildai svorio metimui gali padėti nugalėti labai didelį apetitą, ypač – potraukį saldumynams, taip pat, riebalų perteklių jie paverčia energija, suteikia žmogui daugiau jėgų, tam tikra prasme ir motyvacijos, galiausiai, gerina virškinimo procesus. Žinoma, visa tai tikrai pagreitina svorio metimo procesus ir padaro juos kur kas paprastesniais.

 Geriausi papildai svorio metimui – pasirinkimas

Mūsų prekybos vietoje siūlomi geriausi papildai svorio metimui yra labai įvairūs. Siūlydami plačią pasiūlą tikimės, kad patenkinsime kiekvieno kliento poreikius, padėsime mesti svorį našiai, dideliais žingsniais ir efektyviai, svarbiausia, nedarant jokios žalos savo sveikatai. Renkantis papildus svorio metimui žiūrėkite – kokiomis  kitomis, papildomomis funkcijomis, jie pasižymi. Pavyzdžiui, papildai lieknėjimui gali ne tik atlikti šią funkciją, tačiau ir suteikti daugiau energijos. Tai padės sportuoti kur kas energingiau ir siekti norimų rezultatų kur kas greičiau. Yra tokių, kurie gerina nuotaiką ir taip suteikia daugiau motyvacijos arba skatina liesos raumeninės masės augimą (dažniausiai tokiuose papilduose didžioji sudėties dalis yra skirta baltymams).

Renkantis papildus žiūrėkite – kokia yra jų sudėtis. Dažnas renkasi ir pagal papildų „skonį“ – nuo braškinių iki bananinių bei šokoladinių kokteilių. Jie yra sveiki, tampa skaniu desertu, tačiau svarbiausia – padeda mesti svorį.

maxler bcaa lean

Maisto papildų funkcijos

Kaip jau minėjome, maisto papildų sudedamosios dalys padeda geriau suprasti – kokio poveikio galima tikėtis. Dominuojantys papildai yra ir jų funkcijos:

  1. Baltymai, kurie padeda raumenims kur kas geriau augti ir tuo pačiu pagerinama medžiagų apykaita.
  2. Riebalų degintojas (fat burner) – tobulas pasirinkimas tiems, kurie nori kuo greičiau padailinti kūno linijas.
  3. Amino rūgštys, kurios užtikrina ląstelių atsinaujinimo procesus.
  4. Kreatinas, kuris suteikia daugiau jėgų, energijos.
  5. Glutaminas, kuris padeda raumenims po intensyvaus sporto kur kas greičiau atsistatyti.
  6. L-karnitinas, kuris prisideda prie spartesnio riebalų deginimo.

Mūsų prekybos vietoje siūlomi papildai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie padės Jums siekti tikslų kur kas efektyviau.

Parašykite komentarą