Pre workout, Straipsniai

TOP5 geriausi pre workout papildai

top5 pre workout papildai

Kai kalbama apie treniruotės efektyvumą, aukštos kokybės prieštreniruotiniai papildai, dar kitaip žinomi kaip pre workout, visuomet yra aktuali tema. Dažnai tenka išgirsti klausimą: kuris preworkoutas yra geriausias, todėl straipsnyje aptarsime, kurie 5 preworkoutai mūsų nuomone yra geriausi. Trumpai peržvelgsime kiekvieno produkto sudedamasias dalis ir kuom jie yra unikalūs. 

Mūsų nuomone  TOP5 geriausi pre workout:

 

1. 5% Nutrition 5150 Pre-Workout

5% nutrition 5150 pre-workout

Nuoroda į produktą: 5% Nutrition 5150 Pre-Workout

Sudėtis:

5% Nutrition 5150 prieštreniruotinis papildas sudėtyje turi energiją ir jėgą skatinančių ingredientų, įskaitant kofeino anhidriną, citrulino malatą ir beta-alaniną. Šie komponentai sinergiškai veikia, padedant išsilaikyti energiją ilgesniam laikui, susikoncentruoti ir pagerinti bendrą treniruotės produktyvumą.

Kuom geras:

Šis pre workout papildas yra žinomas dėl savo stipraus energijos šuolio, todėl idealiai tinka intensyvioms treniruotėms. Jis ne tik sustiprina mentalinį fokusa, bet taip pat palaiko raumenų ištvermę, padeda įveikti tuos paskutinius, sunkiausius pakartojimus.

Kuom unikalus:

Tai, kas išsiskiria 5150, tai tikslus jo formulės derinys, užtikrinantis, kad kiekvieno ingrediento kiekis užtikrintų maksimalų veiksmingumą. Jei ieškote energingos prieštreniruotinės priemonės, šis produktas turėtų būti jūsų radare.

 

2. Skull Labs Angel Dust

skull labs angel dust

Nuoroda į produktą: Skull Labs Angel Dust

Sudėtis:

Skull Labs Angel Dust sujungia kofeiną, beta-alaniną ir L-citruliną, suteikiant energijos šuolį ir gerinant kraujotaką, kad raumenys gautų daugiau deguonies ir maitintųsi sporto metu.

Kuom geras:

Angel Dust puikiai tinka tiems, kurie ieško stipraus produkto, kuris padeda susifokusuoti, didina jėgą ir ištvermę. Jis sukurtas taip, kad parengtu treniruotei ir visos treniruotės metu išliktumėte energingi ir susikaupę.

Kuom unikalus:

Tai, kas išsiskiria Skull Labs Angel Dust, tai jo įsipareigojimas naudoti aukštos kokybės, klinikinio tikslumo ingredientus. Tai puiki pasirinkimo galimybė sportininkams ir kultūristams, siekiantiems maksimizuoti savo treniruotės produktyvumą.

 

3. Napalm Pre-Contest

xtreme napalm pre-contest pumped

Nuoroda į produktą: Napalm Pre-Contest

Sudėtis:

Napalm Pre-Contest tai preworkout papildas, sukurtas, siekiant pagerinti fizinį pasirengimą varžyboms. Jame yra ingredientų, tokių kaip kofeinas, citrulinas ir teobrominas, kurie užtikrina nuolatinę energiją ir maksimalų fokusą.

Kuom geras:

Šis prieš-treniruotės papildas pritaikytas tiems, kurie ruošiasi varžyboms ir suteikia maksimalų susifokusavimą ir ištvermę, atliekant itin sunkias treniruotes su svoriais. 

Kuom unikalus:

Napalm Pre-Contest yra unikalus savo gebėjimu pagerinti tiek fizinį, tiek protinį pasirengimą, todėl tai yra vertinga priemonė tiems, kurie varžosi aukščiausiame lygmenyje.

 

6. Cellucor C4 Original

cellucor c4 original 60 porc

Nuoroda į produktą: Cellucor C4 Original

Sudėtis:

Cellucor C4 Original yra galingas preworkoutas , kurio sudėtyje yra kofeino, beta-alanino ir L-citrulino, kuris  suteikia jums energijos sprogimą ir pagerina kraujotaką raumenyse.

Kodėl tai gerai:

C4 Original garsėja tuo, kad suteikia didelį energijos šuolį, todėl tai puikiai tinka intensyvioms treniruotėms. Šis papildas ne tik pagerina mentalinį fokusa, bet taip pat palaiko raumenų ištvermę, padedant iki galo tvarkingai atlikti paskutinius pratimus.

Kuom unikalus:

Tai, kas išsiskiria C4 Original, tai jo tikslus ingredientų derinys, užtikrinantis maksimalų veiksmingumą. Jei ieškote energijos kupino pre workout papildo, šis turėtų būti jūsų sąraše.

 

5. Mutant Madness

mutant madness kaina

Nuoroda į produktą: Mutant Madness

Sudėtis:

Mutant Madness į savo sudėtį įtraukia kofeiną, arginina ir beta-alaniną, suteikdamas galingą energijos sprogimo efektą. Šie ingredientai sinergiškai veikia, padidindami energijos lygį, kraujotaką ir raumenų ištvermę.

Kuom geras:

Mutant Madness yra nuostabus pasirinkimas tiems, kurie nori padidinti savo treniruotės intensyvumą. Jis siūlo puikų energijos ir susikoncentravimo derinį, kad visos treniruotės metu galėtumėte treniruotis stipriai.

Kuom unikalus:

Tai, kas išsiskiria Mutant Madness yra gebėjimas suteikti ilgalaikę energiją be perstimuliacijos, todėl jis puikiai tinka tiems, kurie turi intensyvias treniruočių rutinas.

Išvada

Papildai gali ženkliai pagerinti treniruočių rezultatus. Šiame straipsnyje pristatyti mūsų nuomone TOP 5 geriausi pre workout papildai, kurių kiekvienas siūlo unikalius privalumus, atitinkančius įvairius tikslus ir pageidavimus.

Praktikoje tenka pastebėti jog skirtingi pre workout papildai, veikia skirtingai. Kai kuriems tinka vieni preworkoutai, kitiems kiti. Čia jau reikia žiūrėti per asmeninę prizmę kaip yra jaučiamasi treniruotės metu. 

Jei vartojant pre workout papildą treniruotės metu ar po jos jaučiatės prastai, rekomenduojame sustabdyti turimo papildo vartojimą, sumažinti dozes ir pasitarti su sporto treneriu ar maisto papildų tiekėju

Parašykite komentarą